3.1-1920×757

Uitslagen snel
beschikbaar
3.2-1920×757

Bruto en netto tijden
op uitslagen.nl
3.3-1920×757

Een blijvende herinnering
Runnersworld-logo-280x100-grijs

Uitslagen

De finishtijden zijn elektronisch geregistreerde bruto en netto tijden. Op deze pagina en op uitslagen.nl worden de uitslagen van 2016 gepubliceerd.

Hieronder staan de uitslagen van zondag 11 oktober 2015, welke ook op uitslagen.nl gepubliceerd zijn.

KIDSRUN 4 T/M 7 jaar – M

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Merlijn Schuurman 2009 Enschede 4:46 4:40
2 Lars Weldink 2009 Enschede 4:46 4:41
3 Seth Veldman 2008 Enschede 4:50 4:46
4 Jelle Wensing 2008 TION 4:53 4:51
5 Pepijn Groot Wassink 2008 Enschede 4:57 4:54
6 Niv Gill 2007 Enschede 5:02 5:00
7 Koen Diepenveen 2007 Enschede 5:03 5:00
8 Tom Kromhout van der Meer 2008 Enschede 5:04 5:02
9 Stijn Wijma 2009 Enschede 5:06 5:04
10 Finn Posthuma 2010 Enschede 5:17 5:16
11 Quinn Hertong 2009 Enschede 5:53 5:52
12 Kay Baars 2009 Enschede 6:01 5:59
13 Dean van Overveld 2011 Enschede 6:30 6:25
14 Jayden de Vries 2010 Enschede 6:34 6:30
15 Sven Posthuma 2011 Enschede 6:42 6:40
16 Koen Wijma 2011 Enschede 6:50 6:48
17 Sebastiaan Peters 2010 Enschede 6:57 6:55
18 Robin Weldink 2011 Enschede 7:00 6:53
 

KIDSRUN 4 T/M 7 jaar – V

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Dianthe Scherphof 2007 Goor ’75 4:10 4:08
2 Lieke ter Riet 2008 Enschede 4:58 4:57
3 Laureen van der waal 2007 TION 5:02 5:00
4 Veerle Groot Wassink 2010 Enschede 5:11 5:09
5 Esmee Brunnenkreef 2009 Enschede 5:24 5:23
6 Yasmine Gravenberch 2010 Hengelo 5:49 5:47
7 Femke Toonstra 2009 Enschede 5:58 5:55
8 Nikki Attema 2011 Enschede 7:10 7:04
9 Puk Wensing 2010 Enschede 7:10 7:07
 

KIDSRUN 8 T/M 12 jaar – M

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Laurence ten Brinke 2002 AV Rijssen 7:17 7:16
2 Jesse Mulder 2004 TION 7:25 7:24
3 Sam Bosselaar 2003 Gronau 7:27 7:25
4 Runar Slinkman 2007 Rijssen 7:45 7:43
5 Milan Veenstra 2004 Enschede 7:52 7:51
6 Alex Nauta 2004 Enschede 7:55 7:52
7 Boudewijn Peters 2007 Enschede 8:05 8:04
8 Martin Schout 2004 Enschede 8:13 8:12
9 Lars Heubach 2006 TION 8:14 8:12
10 Cars Bennink 2005 Enschede 8:14 8:13
11 Hugo Peters 2004 TION 8:22 8:21
12 Luuk Vagevuur 2007 Enschede 8:25 8:23
13 Steijn Löhr 2007 Enschede 9:05 9:04
14 Damian Krol 2004 Enschede 9:26 9:24
15 Quinten Krol 2006 Enschede 9:27 9:25
16 Mauro Veneziano 2006 TION 9:29 9:27
17 Pan Gill Enshede 9:40 9:38
18 Karlijn Vagevuur 2005 Enschede 10:27 10:25
 

KIDSRUN 8 T/M 12 jaar – V

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Silke de Haan 2006 TION 8:14 8:13
2 Jente van der Meer 2007 TION 8:16 8:14
3 Nina Eiling 2004 Enschede 8:27 8:26
4 Puk Bosselaar 2006 Gronau 8:31 8:29
5 Sanne Löhr 2003 Enschede 8:41 8:40
6 Justina Koffi 2006 Enschede 8:43 8:40
7 Kirsten Schepers 2005 Enschede 9:16 9:14
8 Elena Bakker 2007 Enschede 10:41 10:41
9 Eva Veldman 2006 Enschede 13:35 13:32
 

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – M

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Steven Mengels 1985 Enschede 29:18 29:16
2 Izak Hanse 1993 Enschede 29:40 29:38
3 Niels krake 1983 Almelo 30:18 30:16
4 Eric Boersma 1986 Enschede 30:23 30:21
5 Stijn Janssen Enschede 30:27 30:25
6 Han Disveld 1989 TION 30:43 30:41
7 Daan Schouten 1994 Almelo 31:14 31:11
8 Pavel Palyanov 1998 Marathon Pim Mulier 31:15 31:12
9 Rick Somberg 1994 Enschede 31:16 31:13
10 Anatoliy Palyanov 1975 Marathon Pim Mulier 31:48 31:45
11 Andre Neerlaar 1970 31:57 31:54
12 Roy Kolkman 1974 Oldenzaal 32:18 32:15
13 Niels tr Horst Enschede 32:28 32:24
14 Sander Veger 1998 TION 32:34 32:32
15 Hans Gelten 1979 Wierden 33:22 33:20
16 Hilbert Dijkstra Enschede 33:29 33:25
17 Harold Fraterman 1971 Losser 33:30 33:28
18 Aitor Berasaluce 1985 Enschede 34:03 33:48
19 Jamaal Hashi Gronau 34:26 34:21
20 Tonnie Nordkamp 1964 Enschede 35:50 35:45
21 Dennis Wisselo 1982 Enschede 35:54 35:52
22 Ronald Kwint 1965 Deventer 35:59 35:54
23 Emile Gras 1978 Vriezenveen 36:21 35:58
24 Vincent Gooiker 1973 Hengelo Ov 36:50 36:44
25 Maik ten Brink 1983 Dieren 37:12 36:48
26 Jefry Heddema 1991 Enschede 37:31 37:24
27 Jan Bart Merkesteijn Hengelo 38:10 37:59
28 Gerben Damhuis 1985 Enter 38:14 38:09
29 Tonny Eulderink 1960 Dutch Runners 38:17 38:12
30 Erik Oudenampsen 1962 TION 38:26 38:14
31 Johny Rower 1956 TION 38:27 38:21
32 Erik Bosman 1962 Enschede 38:46 38:39
33 Dominic Post 1978 Enschede 38:47 38:33
34 Erik Dijkema 1990 Enschede 38:57 38:52
35 Jeroen Germanus 1987 Enschede 39:08 39:02
36 Ruud Schulte 1990 Denekamp 39:15 39:05
37 Jeroen Ten Veen 1990 Enschede 39:17 39:12
38 Mark Hulleman 1981 Hengelo Ov 39:27 39:24
39 Paul Ezendam 1984 Goor 39:40 39:35
40 Markus Rens 1971 Enschede 39:42 39:25
41 Carel van Leeuwen 1955 TION 39:47 39:44
42 Maarten Groot Wassink 1981 TION 39:53 39:45
43 Ties Leijssenaar 1999 Enschede 39:57 39:47
44 Stephan Leijssenaar 1967 TION 39:58 39:48
45 Peter van Eldik 1971 Arnhem 40:07 40:02
46 Christ Verbunt 1947 Enschede 40:11 40:00
47 Patrick Neijs 1985 Hengelo Ov 40:20 40:09
48 Tiago Fioreze 1979 Enschede 40:31 40:27
49 André Beddinkhaus 1969 Avanti-Wilskracht 40:55 40:46
50 Auke van Harten 1979 Duiven 41:01 40:52
51 Frank kamphuis 1982 Enschede 41:07 41:02
52 Rene ter Horst 1956 Enschede 41:34 41:12
53 Rob Vergeer 1980 Enschede 41:42 41:25
54 Martijn Oostrik 1983 Enschede 41:43 41:23
55 Björn Spiele 1976 Enschede 41:43 41:36
56 Jordy Scheggetman 1979 Rijssen 41:45 41:27
57 Norbert Krol 1972 Enschede 41:46 41:34
58 Arjan Bijkerk 1968 Enschede 41:48 41:36
59 Rogier Teunis Almelo 41:59 41:49
60 Gert Winkelman 1964 Enschede 42:21 42:04
61 Paul Tiggeler 1967 Hengelo Ov 42:25 41:56
62 Dick ten Kate 1952 Enschede 42:33 42:26
63 Marc Woesthuis 1973 TION 42:42 42:40
64 Jerome Bralds 1996 Enschede 43:17 43:04
65 Wilfried Wessels 1955 Enschede 43:39 43:20
66 Wick Heijenk 1999 Holten 43:45 43:16
67 Theo Roelofs 1958 44:20 44:12
68 Jeroen Eijsink 1969 Enschede 44:28 44:18
69 Marco Aelen 1968 Enschede 44:30 44:23
70 Ralf Egberink Enschede 44:44 44:27
71 John de Jong 1961 Enschede 44:46 44:28
72 Udo Zwart 1959 Hengelo Ov 44:52 44:28
73 Dennis Schuit 1968 Enschede 44:54 44:31
74 Roy Lippinkhof 1983 Enschede 44:55 44:35
75 John Teunissen 1962 Enschede 45:10 44:52
76 Norbert Bode 1969 Enschede 45:11 44:48
77 Gert Vossebelt Enschede 45:30 45:04
78 Eusta Broshuis 1966 Enschede 45:45 45:17
79 Niek Bruins 1975 Enschede 46:00 45:38
80 Jorgen Voordes 1970 Rijssen 46:05 45:35
81 Niels Vogelzang 1976 Almelo 46:07 45:44
82 Gerrit schuurink 1953 Enschede 47:12 46:56
83 Rob Bömer 1961 Enschede 47:13 46:57
84 Philippus Baalman 1975 Enschede 47:36 47:05
85 Hermie Schulte 1959 Denekamp 47:41 47:31
86 Derwin Vuurboom 1963 Avanti-Wilskracht 47:50 47:29
87 Johan Aalderink 1967 Enter 47:59 47:38
88 Paul Vaneker 1954 Iphitos 48:19 47:57
89 Tonnie van Oort Enschede 48:26 48:03
90 Frits Hijlkema 1950 Enschede 48:32 48:10
91 Robert Analbers Enschede 48:34 48:09
92 Alex Tiehuis Enschede 49:22 49:09
93 Gerrit Schuitema 1947 Emmen 49:33 49:22
94 Max van Beurden 1948 Loopgroep Het Lageveld 49:38 49:11
95 Peter Zendman 1963 Enschede 50:18 50:10
96 Rob Veger 1968 Enschede 50:56 50:40
97 Michel Glintmeijer 1972 Enschede 51:13 51:08
98 Hans Slot 1965 Loopgroep Het Lageveld 51:24 50:57
99 Gerrit Schoppink 1945 TION 51:46 51:40
100 Miguel Martinez 1979 Enschede 52:11 52:03
101 Tamas Fulep 1969 Enschede 52:27 52:02
102 Roelof Friskes Enschede 52:37 52:30
103 Pieter Brouwer 1964 Eibergen 52:41 52:20
104 J Teveer 1959 Neede 52:41 52:19
105 Morten Smale 1997 Enschede 53:10 52:50
106 Gerrit Brinkman Enschede 53:32 53:21
107 Gj Noppers 1969 Uelsen 54:04 53:45
108 Theo Ezinga 1959 Enschede 54:26 54:03
109 Gert Welmerink 1965 Winterswijk 54:32 54:16
110 Maurits Hulshof 1969 Enschede 54:50 54:36
111 Jelmer hijlkema 1979 Enschede 1:28:38 1:28:12
 

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – V

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rianne Aarnink 1986 TION 32:56 32:44
2 Janeri Froberg 1996 NSAV ’t Haasje 33:19 33:17
3 Sam Wennink 2000 Hengelo 34:49 34:47
4 Wienke Posthuma 1982 TION 38:07 38:00
5 Irna van der Molen 1969 Enschede 38:27 38:20
6 Susan Bevelsborg 1987 Hengelo Ov 39:18 39:07
7 Sylvia van der Zand 1974 TION 39:20 39:16
8 Linda Slaat 1987 Goor ’75 39:35 39:26
9 Manon dik 1988 Almelo 39:56 39:46
10 Gerdien Vagevuur-Bramer 1979 Enschede 39:57 39:53
11 Joke Markerink 1984 Enschede 40:16 40:14
12 Marijke Kenkhuis 1979 TION 40:20 40:17
13 Maetine Withag 1975 LAAC Twente 40:28 40:25
14 Merlissa Zandbergen 1989 Rijssen 41:45 41:27
15 Marijn Dikken 1982 Enschede 41:47 41:41
16 Manon Wegdam Enschede 41:49 41:35
17 Dieuwertje Zult 1992 Wageningen 42:16 42:07
18 Ellen Bijkerk 1966 Avanti-Wilskracht 42:29 42:16
19 Sophie Gill 1976 Enschede 42:32 42:21
20 Elvira Waanders 1989 Goor 42:48 42:40
21 Kim Elfring 1978 Enschede 42:55 42:39
22 Anne Scholten 1980 Enschede 42:56 42:35
23 Jennifer van Huizen 1993 Enschede 42:56 42:29
24 Heleen te Wierik 1962 TION 43:03 42:50
25 Lisa Beld 1993 Almelo 43:12 43:08
26 Marloes Klumpers 1992 AV Haaksbergen 43:13 43:04
27 Inge Reijmer 1971 Goor 43:18 42:52
28 Manuela Dierink 1976 Alemolo 43:21 43:16
29 Jasmijn Maseland 1995 Enschede 44:16 43:49
30 Linda Hulsegge 1987 Borne 44:44 44:36
31 Danique Nieuwe Weme 1988 Agelo 44:57 44:32
32 Sharon ten Berge 1990 Wierden 45:04 44:57
33 Marjolein van Ende 1988 Enschede 45:06 44:52
34 Monique Wijma 1976 Enschede 45:07 44:51
35 Karin Bruil 1989 Enschede 45:11 44:48
36 Chris Filippe 1969 Hengelo 45:12 44:48
37 Linda Ruël 1983 Lattrop-Breklenkamp 45:14 44:49
38 Britta te Nijenhuis 1987 Utrecht 45:43 45:16
39 Sandra Rikkerink 1982 Hengelo 45:43 45:25
40 Sandra Pieterson 1969 Enschede 45:45 45:18
41 Hanneke borgman 1981 Almelo 46:06 45:53
42 Miranda Kiers 1980 Westerhaar-Vriezenv Wijk 46:06 45:57
43 Marian ten Voorde 1962 Haaksbergen 46:07 45:52
44 Afke Heurman 1975 Enschede 46:09 45:54
45 Christel ScholteLubberink 1966 Enschede 46:10 45:54
46 Jacqueline Kerklau 1973 Enschede 46:11 45:53
47 Marijke Drost 1996 Enschede 46:17 46:02
48 Manon Kuipers 1977 Almelo 46:31 46:18
49 Maaike Helthuis 1989 Enschede 46:34 46:23
50 Christa bralds 1966 Enschede 46:45 46:32
51 Irene Rutten 1992 Hengelo Ov 46:50 46:36
52 Judith Bolhaar 1977 Enschede 46:52 46:23
53 Taryn Schomakers 1992 Enschede 47:09 46:58
54 Eveluyne Slutter 1978 Enschede 47:12 46:58
55 Chantal Joldersma 1981 Enschede 47:13 46:56
56 Monique Gerritsen 1970 Triathlon 47:15 47:05
57 Judith Rinsema 1978 Enschede 47:19 47:04
58 Janneke de Jong 1980 Enschede 47:21 46:52
59 Lille Klausing 1961 Neuenkirchen 47:30 47:07
60 Melissa kolthof 1989 Borculo 47:35 47:10
61 Veronique Ligtenberg 1968 Enschede 47:56 47:32
62 Suze stijckel 2001 TION 47:58 47:44
63 Karin nieuwenhuis 1973 Utrecht 48:00 47:41
64 Chantal Geerdink 1979 Haaksbergen 48:02 47:51
65 Annet Bakker 1956 Enschede 48:09 48:00
66 Marieke Diepeveen 1979 Enschede 48:18 48:08
67 Lizandra Belle 1996 Enschede 48:24 48:19
68 Sharon Gast 1990 Twenterand 48:33 48:16
69 Anouk Broekmate 1988 Nijverdal 48:35 48:18
70 Simone ter Horst 1964 Enschede 48:36 48:16
71 Anita Kolkman 1973 Almelo 48:38 48:24
72 Maud Bloemendaal 1980 Mariaparochie 48:39 48:24
73 Mariëlle Dekker 1982 Enschede 48:49 48:19
74 Ymte Kleissen 1990 Enschede 49:02 48:34
75 Linda van der zande 1978 Enschede 49:03 48:41
76 Karlijn Ordelmans 1988 Haaskbergen 49:04 48:51
77 Ellen Eijsink 1988 Haaksbergen 49:04 48:51
78 Holl-Bevers Esther 1967 Marathon Pim Mulier 49:04 48:54
79 Anita Borgerink 1965 TION 49:07 48:59
80 Wendy Wassink 1976 Enschede 49:09 48:58
81 Sabine Staas 1961 Bramsche 49:11 48:47
82 Marijke Rover-Lowes Enschede 49:13 49:06
83 Shama Balkaran 1968 TION 49:13 49:06
84 Erica Rompelman 1979 Enschede 49:16 49:03
85 Sonja ten Dam 1958 Hengelo Ov 49:20 49:03
86 Ria Busschers 1951 Boekelo 49:22 49:15
87 Astrid Meijer 1984 Eibergen 49:27 49:15
88 Rianne Rutten 1988 Hengelo Ov 49:38 49:24
89 Sasja van der Meer 1979 Enschede 49:39 49:09
90 Marita Geerdink 1967 Marathon Pim Mulier 49:48 49:39
91 Liesbeth van den Berg 49:52 49:39
92 Claudia van Daalen 1977 Enschede 50:01 49:40
93 Ingrid Deuzeman 1978 Enschede 50:13 50:10
94 Denise Doeve 1979 TION 50:13 50:10
95 Aylin Kamali 1989 Enschede 50:19 50:01
96 Taline Daoud Enschede 50:20 50:02
97 Ruth Kolthof 1992 Enter 50:32 50:11
98 Heidi Kolfoort 1976 ActiveRunning 50:35 50:09
99 Ilône Davina 1961 Marathon Pim Mulier 50:49 50:40
100 Esther Doosje 1976 Enschede 50:51 50:32
101 Sietske van Gool 1989 Enschede 50:51 50:21
102 Ria Evers Almelo 51:00 50:40
103 Jolanda Muhlenbaumer 1966 Enschede 51:21 51:07
104 Renée Ripken 1991 Enschede 51:21 51:06
105 Karin ten Dam 1959 Hengelo 51:31 51:15
106 Maaike vd Burg 1976 Wierden 51:37 51:18
107 Jacqueline Brinkman 1976 Enschede 51:40 51:37
108 Harriet Groen 1959 Enschede 51:43 51:17
109 Stefanie Taal 1985 De Lutte 51:51 51:24
110 Kristel Grobben 1991 Enter 51:57 51:36
111 Noël Aalderink 1999 Enter 51:57 51:37
112 Birgit Kamstra 1961 Enschede 51:58 51:46
113 Mirjam Schrijver 1973 Alemlo 52:02 51:57
114 Mintha Veldkamp 1963 Enschede 52:04 51:55
115 Melanie Hooijkaas 1991 Borculo 52:10 51:45
116 Delia hofman 1980 Enschede 52:11 52:03
117 Wendy Cramer Bornemann 1978 Enschede 52:14 51:59
118 Claudia Kuiper-Nijhuis 1969 TION 52:24 52:06
119 Rianne Walda 1985 Enschede 52:27 52:02
120 Nathasja Otter 1976 Enschede 52:28 52:03
121 Christa Geels 1978 Enschede 52:28 52:03
122 Chantal Fieten 1981 Almelo 52:43 52:22
123 Henriët Eding 1982 Wierden 52:43 52:22
124 Tess Espinosa y Peral 1999 Enschede 53:10 52:50
125 Annemarie de Jong 1984 Enschede 53:18 52:48
126 Hetty Bertelink 1970 TION 53:32 53:20
127 Sandra van Weezep 1979 Enschede 53:38 53:11
128 Maaike Bos 1979 Enschede 53:41 53:15
129 Annelous van Toor 1969 Enschede 53:52 53:34
130 Jet Luinstra 1965 Voorst gem Voorst 53:52 53:34
131 Marjolein Bremmer 1979 Wierden 53:53 53:34
132 Tanja Noppers 1972 Uelsen 54:04 53:45
133 Rebecca de Jonge 1975 Enschede 54:23 54:04
134 Marja Ezinga 1967 Enschede 54:26 54:04
135 Cindy van Goor 1984 Enschede 54:31 54:19
136 Aafke Verbrugh 1978 Enschede 54:31 54:19
137 Joyce kleine 1983 Enschede 56:13 55:47
138 Marell ten Bolscher 1999 Rijssen 56:26 55:57
139 Femke Voordes 2000 Rijssen 57:07 56:39
140 Kim Reehuis 1991 Witharen 58:17 57:49
141 Inge Hurenkamp 1970 Enschede 1:01:12 1:00:47
142 Brigitte de reus 1970 Enschede 1:03:29 1:03:20
 

15 KM – M

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wouter Doesburg 1992 Rekken 53:50 53:49
2 Tim Jongman 1983 Enschede 55:07 55:03
3 Stefan Filart 1983 Borne 1:00:18 1:00:16
4 Roedi ter Bals 1961 Neede 1:00:50 1:00:48
5 Raymond Zeeman 1970 Losser 1:01:24 1:01:22
6 Roy te Lintelo 1970 LAAC Twente 1:02:08 1:02:05
7 Tim Gerrits 1988 LAAC Twente 1:03:44 1:03:41
8 Niels Beekman 1981 Enschede 1:05:22 1:05:20
9 Richard Leusink 1967 Haaksbergen 1:05:24 1:05:21
10 Marcel Jacobs 1966 Almelo 1:06:05 1:06:02
11 Marcel Romkes 1969 Holten 1:06:18 1:06:04
12 Bram Krijnen 1983 Enschede 1:06:23 1:06:22
13 Antoine van Hirtum 1991 Kronos 1:06:45 1:06:30
14 Stefan Loman 1986 LAAC Twente 1:07:04 1:07:00
15 Karim Affia 1978 Enschede 1:07:19 1:07:11
16 Anton Bolhaar Oldenzaal 1:08:11 1:08:09
17 Nick Boonstra 1987 Hengevelde 1:09:20 1:09:14
18 Roy Padberg 1971 Avanti-Wilskracht 1:09:49 1:09:41
19 Berend Veenendaal 1964 Losser 1:10:16 1:10:11
20 Mart Scheper 1993 Borne 1:10:20 1:10:14
21 Leendert van Veen 1993 De Hoeve 1:10:27 1:10:18
22 Patrick Slaghekke 1968 Markelo 1:10:46 1:10:36
23 Martijn Kromhout van der Meer 1971 Enschede 1:11:24 1:11:17
24 Peter Muntel 1968 Hengelo 1:12:03 1:11:56
25 Ton lammerts 1963 Oldenzaal 1:12:14 1:12:08
26 Jordy Klein Schaarsberg 1991 Enschede 1:12:40 1:12:30
27 Rick Wildeman 1962 Enschede 1:13:28 1:13:20
28 Micha van Hoorn 1979 Hilversum 1:13:32 1:13:28
29 Herman Oude Nijeweme 1959 TION 1:13:42 1:13:35
30 Leon Hogeweg 1988 Enschede 1:13:58 1:13:40
31 Peter Vlaanderen 1962 Enschede 1:14:10 1:14:03
32 Jörgen de Vries 1972 TION 1:14:13 1:14:06
33 Luuc Duijn 1991 Enschede 1:14:28 1:14:16
34 Marc Padberg 1965 Enschede 1:15:09 1:14:57
35 Dean Williams 1966 Enschede 1:15:17 1:15:07
36 Thijmen Somhorst Enschede 1:15:55 1:15:37
37 Feico Hoogeveen 1966 Hengelo Ov 1:15:59 1:15:41
38 Gerrd ter Mors 1970 Enschede 1:16:02 1:15:44
39 Stephan Tichelen 1981 Enschede 1:16:29 1:16:25
40 Dirkjan Eendebak 1996 Enschede 1:16:37 1:16:34
41 Ronald Voort 1981 Almelo 1:17:02 1:16:49
42 Dennis Sogtoen 1981 Enschede 1:17:35 1:17:25
43 Erwin Hoving 1981 Hengelo Ov 1:17:42 1:17:21
44 Marcel Zwarteveen 1970 Hengelo Ov 1:17:52 1:17:41
45 Arjen Hertong 1977 Enschede 1:18:01 1:17:45
46 Arno Mues 1970 Enschede 1:18:13 1:18:09
47 Bart brinkhuis 1971 Enschede 1:18:57 1:18:46
48 Berto Sonder 1969 Overdinkel 1:18:59 1:18:47
49 Bas Soetekouw 1994 Enschede 1:19:06 1:18:52
50 Gert Jan Jacobs 1962 Alemlo 1:19:16 1:19:02
51 Martijn Kerkhof 1976 Enchede 1:19:43 1:19:24
52 Sebastiaan Versteeg 1989 Enschede 1:20:31 1:20:16
53 Herman Boersma Enshcede 1:20:32 1:20:27
54 Jasper Kerkwijk 1974 Enschede 1:20:32 1:20:29
55 Ronald Verbeek 1970 Enschede 1:20:32 1:20:26
56 Bert Leeftink 1965 Enschede 1:20:40 1:20:36
57 Bart Kats 1977 Dutch Runners 1:21:01 1:20:57
58 Bennie Bouwman 1949 Enschede 1:21:07 1:20:45
59 Glenn Gerritsen 1990 Enschede 1:22:00 1:21:40
60 Rob Gouw 1953 Goor 1:22:18 1:22:03
61 Christiaan van Dijk 1964 Ahaus – Alstatte 1:22:36 1:22:19
62 Chris Temmink 1969 Hengelo Ov 1:22:43 1:22:35
63 Bennie Rosenbrand 1961 Enschede 1:23:23 1:23:05
64 Charles Heuitink 1972 Borculo 1:23:41 1:23:22
65 Gerrit van Veen 1964 De Hoeve 1:23:54 1:23:45
66 Tim Leusink 1983 TION 1:23:57 1:23:48
67 Johannes de Boer 1983 Enschede 1:23:58 1:23:46
68 Ate Spijksma 1951 Rijssen 1:24:14 1:24:00
69 Bjorn Veldman 1973 Enschede 1:24:25 1:24:01
70 Gerrit Rink 1968 Almelo 1:25:18 1:25:03
71 Dennis Hofste 1980 Enschede 1:25:54 1:25:38
72 Erik ten Kate 1958 Enschede 1:27:19 1:27:09
73 Gijs Koppe 1970 Losser 1:28:10 1:27:56
74 Yme Zuijdgeest 1981 Enschede 1:28:42 1:28:23
75 Sjoerd Flapper 1949 Haaksbergen 1:28:56 1:28:35
76 Arie Bijl 1952 TION 1:28:56 1:28:35
77 Leo Koenders 1951 TION 1:28:56 1:28:36
78 Patrick Haverkort 1984 Enschede 1:28:58 1:28:40
79 Frans Bonthuis 1985 Enschede 1:28:58 1:28:41
80 Sebastiaan Bosma 1979 Hengelo Ov 1:29:21 1:29:05
81 Mark Hilgeholt 1982 Hengelo 1:29:32 1:29:09
82 Feike van Veen 1997 De Hoeve 1:30:15 1:30:06
83 Hilbert-Jan Rosier 1983 Enschede 1:30:33 1:30:21
84 Jaap Koppe 1969 Enschede 1:31:10 1:30:59
85 Tom Schildkamp 1963 TION 1:32:09 1:31:59
86 Wolf-Dieter Daniel 1942 Bramsche 1:34:43 1:34:28
87 Arne Wilmink 1986 Enschede 1:36:05 1:35:48
88 Ronny Oppers 1966 TION 1:37:29 1:37:20
89 Rudi ter Heegde 1959 TION 1:37:59 1:37:50
 

15 KM – V

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sandra de Vries Veen 1970 Enschede 1:17:20 1:17:08
2 Fiona Jacobs 1970 Almelo 1:20:19 1:20:15
3 Ilka Schöppner 1968 Geeste 1:21:12 1:21:01
4 Leanne de Boer 1985 Enschede 1:21:13 1:20:59
5 Laura van Velzen 1984 Enschede 1:21:45 1:21:35
6 Sabine van het Bolscher 1982 Delden 1:22:52 1:22:39
7 Nicole Timmerman 1971 Hengelo Ov 1:23:28 1:23:16
8 Ingrid Jansen 1965 Rijssen 1:24:01 1:23:58
9 Barbara Wachtmeester 1972 Hengelo Ov 1:24:31 1:24:24
10 Emmely van der Meer 1980 Almelo 1:24:35 1:24:24
11 Judith Scheper 1991 Hilversum 1:25:23 1:25:18
12 Jeannette Oudejans Enschede 1:25:24 1:25:08
13 Anne de Lange 1986 Enter 1:25:36 1:25:25
14 Jolijn van Breda 1979 Enschede 1:26:30 1:26:19
15 Marta Berezowska 1978 Enschede 1:26:31 1:26:19
16 Jolanda Ossenkoppele 1965 Enschede 1:26:32 1:26:16
17 Marlies Ezendam 1988 Enter 1:27:14 1:27:03
18 Marja Greven 1958 Enschede 1:27:38 1:27:22
19 Joyce Leidelmeijer 1954 Wierden 1:27:48 1:27:33
20 Doortje Scholing 1965 Hengelo 1:27:48 1:27:33
21 Marianne Meyer zuBergsten 1958 Neuenkirchen 1:28:56 1:28:33
22 Ingrid Lanwert 1968 Neuenkirchen 1:28:56 1:28:32
23 Jolanda Gerritsen Enschede 1:28:56 1:28:37
24 Evelien ter Haar-Denekamp 1981 Enschede 1:29:01 1:28:53
25 Margot Strik 1963 Enschede 1:30:32 1:30:19
26 Nathalie Westerbaan 1972 Enschede 1:30:34 1:30:28
27 Sandra Kremers 1981 Enschede 1:31:53 1:31:46
28 Jannie Bokkinga 1974 Enschede 1:32:09 1:31:59
29 Agnes Brunninkhuis 1953 Hengelo 1:32:13 1:31:55
30 Kerensa Broersen 1975 Enschede 1:32:23 1:32:04
31 Petra andriessen 1967 TION 1:34:19 1:34:09
32 Charel Spekenbrink 1990 Ambt Delden 1:34:33 1:34:15
33 Anne van Veen 1995 De Hoeve 1:35:13 1:35:04
34 Natalya oppers 1967 TION 1:37:15 1:37:09
35 Marlou Bokdam 1989 Enschede 1:37:31 1:37:25
36 Linda Zwiers 1993 Enschede 1:38:53 1:38:36
37 Myrthe van der Horst 1992 Vriezenveen 1:44:27 1:44:10
 

HALVE MARATHON – M

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Detmar Roessink 1975 TION 1:17:34 1:17:33
2 Michiel Snuverink 1982 Marathon Pim Mulier 1:18:49 1:18:48
3 Roeland Bornebroek 1979 Rotterdam 1:19:04 1:19:03
4 Melvin van der Voet 1973 TION 1:19:47 1:19:47
5 Henk-Jan Kooijman 1969 TION 1:22:31 1:22:28
6 Tjalling de Vries 1982 Enschede 1:27:29 1:27:28
7 Peter Visser 1973 Losser 1:28:10 1:27:47
8 Khedir Smd Master 1972 Enschede 1:29:10 1:29:08
9 Simon Engelberts 1967 TION 1:29:16 1:29:13
10 Emile van der Zande 1964 Losser 1:29:40 1:29:15
11 Daan Hardon Alemlo 1:30:32 1:30:31
12 Jeroen Lunding 1975 Enschede 1:32:35 1:32:31
13 Ahmed Hashi Gronau 1:32:39 1:32:31
14 Harry Janssen 1952 1:32:46 1:32:44
15 Antoine van Brummelen 1983 Eibergen 1:32:58 1:32:55
16 Bas Noordkamp 1965 Losser 1:33:06 1:32:42
17 Patrick Goossens 1964 TION 1:34:56 1:34:49
18 Marc Bakhuis 1974 Vriezenveen 1:35:53 1:35:52
19 Rene Bogaarts 1959 Enshcede 1:36:09 1:35:57
20 Brian Bent 1977 Enschede 1:38:51 1:38:48
21 Bert Hommes 1967 Enschede 1:40:09 1:40:02
22 Ruud Roelofsen 1987 Enschede 1:40:19 1:40:14
23 Charles Nijssen 1968 Goor 1:40:30 1:40:04
24 Jos Keulstra 1962 Boekelo 1:41:24 1:41:20
25 Remco van Dijk 1981 Enschede 1:42:32 1:42:10
26 Harmen Vaneker 1985 Iphitos 1:43:28 1:43:16
27 Niels te Pas 1996 Enschede 1:44:17 1:44:14
28 Huub Koster 1992 Oldenzaal 1:44:49 1:44:32
29 Jasper Ter Brugge 1982 Enschede 1:45:28 1:45:12
30 Harrie Jasper 1967 Sibculo 1:46:33 1:46:22
31 Wouter van Beek 1981 lmelo 1:47:29 1:47:24
32 Michel lohr 1970 Enschede 1:48:12 1:48:10
33 Jan Schutte 1967 Sibculo 1:50:06 1:49:55
34 Cees van Reemst Enschede 1:50:29 1:50:11
35 Richard Mast 1974 Avanti-Wilskracht 1:50:58 1:50:52
36 Wilco van den Berg 1967 Maarssen 1:51:18 1:51:10
37 Koen Veldhuizen 1980 Enschede 1:51:22 1:51:02
38 Elmer Mulder 1983 Borne 1:53:03 1:52:50
39 José Sánchez Belando 1980 Enschede 1:54:47 1:54:38
40 Ed Eiling Enschede 1:55:36 1:55:16
41 Richard Volmbroek 1971 Hengelo Ov 1:56:39 1:56:26
42 Hans Sleeuwits 1948 Loopgroep Gemeente Ensche 2:00:02 1:59:48
43 Jan-Arjen Kuipers 1970 Haaksbergen 2:05:21 2:05:03
44 Leo Gollenbeek 1950 Enschede 2:08:34 2:08:13
 

HALVE MARATHON – V

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Brigit Landewe 1965 Boekelo 1:29:12 1:29:11
2 Gea Siekmans 1963 Enschede 1:41:36 1:41:34
3 Nathalie Lindeman 1971 Hengelo Ov 1:42:26 1:42:11
4 Deborah Wissink 1995 Hnegelo 1:44:16 1:44:14
5 Rianne Guichelaar 1983 Enschede 1:50:58 1:50:52
6 Lotte de Brouwer 1989 Apeldoorn 1:51:01 1:50:56
7 Willemijn van Straaten 1987 Lochem 1:55:22 1:55:08
8 Julien Schoonbrood 1992 Enschede 1:55:49 1:55:44
9 Oude Bennink 1970 Hengelo Ov 1:56:12 1:56:08
10 Lizet Heubach 1972 Enschede 1:58:41 1:58:25
11 Anny Vaneker 1957 Iphitos 1:58:56 1:58:44
12 Hanneke Besseler 1986 Utrecht 2:00:01 1:59:33
13 Petra Fimsse 1973 Havixbeck  2:07:30 2:07:17
 

NORDIC WALKING – M

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jelle Bloemendaal 1951 TION 1:08:59 1:08:35
2 Ronald Aarts 1962 TION 1:09:00 1:08:38
3 Louis Tielens 1972 Enschede 1:18:35 1:18:09
 

NORDIC WALKING – V

 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lia Hedeman 1956 Enschede 1:09:50 1:09:27
2 Joke Roelofs 1951 TION 1:09:51 1:09:28
3 Sophie Masselink 1958 Enschede 1:13:28 1:13:00
4 Hillie Bijl 1951 TION 1:16:16 1:15:54
5 Marian Nobels 1950 TION 1:16:17 1:15:53
6 Ine Stokvis 1953 TION 1:16:19 1:15:56
7 Annemieke van der Meer 1976 TION 1:17:13 1:16:51
8 A Smit 1959 Enschede 1:18:16 1:17:51
9 Nicky Aarts 1964 TION 1:18:20 1:17:57
10 Elly Olthof 1954 TION 1:18:35 1:18:10
11 Hannie Wijnbergen 1947 TION 1:19:29 1:19:03
12 Marita Regtop 1952 TION 1:19:30 1:19:04
13 Marianne Ekkelboom 1949 Enschede 1:20:20 1:19:52
14 Brigitte Bruss 1958 Enschede 1:22:35 1:22:07
15 Marijke Masselink 1986 Enschede 1:22:36 1:22:08
16 Ria Butterhoff-Broekhuis 1954 TION 1:26:35 1:26:10
17 Alide van der Horst 1955 TION 1:26:37 1:26:10
18 Wendy Husers 1982 Enschede 1:26:38 1:26:12

 

Auto-Quick-Service-Olthof-logo-280x100-grijs
JDE-logo-280x100-grijsAsbreuk-logo-280x100-grijs
GosselingGrootHendriks-logo-280x100-grijsSvws-logo-280x100-3