3.1-1920×757

Uitslagen
beschikbaar
3.2-1920×757

Bruto en netto tijden
op uitslagen.nl
3.3-1920×757

Een blijvende herinnering
Runnersworld-logo-280x100-grijs
Svws-logo-280x100-3

Uitslagen 2017

De finishtijden zijn elektronisch geregistreerde bruto en netto tijden. Op deze pagina en op uitslagen.nl worden de uitslagen van 2017 gepubliceerd.

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Martijn Oonk 1993 Enschede 29:29 29:29
2 Lukas Bos 1996 Enschede 29:29 29:29
3 Sven Westerop 2000 TION 29:29 29:29
4 Edwin van der Ham 1980 TION 31:24 31:23
5 Serge Ter Harmsel 1979 SISU 31:42 31:40
6 Clemens Meuleman 1967 LAAC Twente 31:52 31:50
7 Rik Hardon 1977 TION 32:28 32:27
8 Krzysztof Dytko 1974 Lubawka 32:36 32:36
9 Henry Breukelman 1971 LAAC Twente 33:32 33:32
10 Sander Huisman 1995 Kronos 33:33 33:32
11 Daniele Arseni 1974 Enschede 33:35 33:34
12 Jan Luttikhedde 1974 Buurse 34:03 34:03
13 Jim Hoekstra Kronos 34:10 34:10
14 Erik Teunissen 1984 AV Haaksbergen 34:33 34:32
15 Hans Pluimers 1967 Nijverdal 34:43 34:43
16 Johan Wessels 1981 Atletics Nijverdal 35:35 35:33
17 Bart Bemthuis 1990 AV Haaksbergen 35:43 35:36
18 René Roelofs 1964 LAAC Twente 35:51 35:51
19 Wim Kuiper 1965 TION 35:55 35:52
20 Thijs Smudde 1995 Phoenix 36:02 36:02
21 Eric de Olde 1975 SISU 36:05 36:05
22 Rob de Wildt 1980 Enschede 36:28 36:28
23 Martijn Geelen 1989 Enschede 36:29 36:29
24 Dennis workel 1973 Enschede 36:38 36:29
25 Abele Reitsma 1963 TION 37:02 37:02
26 Bas Scholten 1995 TION 37:27 37:27
27 Johny Röwer 1956 TION 37:32 37:29
28 Dariusz Teterycz 1975 Lubawka 37:45 37:45
29 Bjorn Backus 1986 Enschede 38:02 37:48
30 Bart de Vries 1977 Enschede 38:21 38:21
31 Omar Mansour 1969 Hengelo Ov 38:48 38:43
32 Jasper Huiskes 1996 Deventer 38:51 38:51
33 Alexander Denneman 1984 Amsterdam 38:57 38:57
34 Jan Schutte Sibculo 39:11 39:11
35 Rob Wolters 1965 Hengelo Ov 39:20 38:58
36 Bert Jan Nijhuis 1960 Avanti-Wilskracht 39:29 39:18
37 Henri Wanschers 1964 Almelo 39:45 39:40
38 Kees Warfman 1969 Enschede 39:58 39:58
39 Bart Busschers 1979 Enschede 40:13 40:13
40 Patrick Crietee 1978 Enschede 40:18 40:13
41 Stefan Thegelkamp 1981 Hengelo Ov 40:42 40:34
42 Kai Lubkemann 1977 Enschede 40:47 40:47
43 Raymond Somhorst 1949 AV Haaksbergen 40:50 40:50
44 Erik Bosman 1960 TION 40:51 40:51
45 Joost Kiewik 1977 Hengelo Ov 40:58 40:51
46 Rogier Boer 1987 Gouda 41:01 40:49
47 Carlo Keuben 1966 Enschede 41:22 41:22
48 Thijs Boin 1988 Enschede 41:38 41:38
49 René ter Haar 1982 Enschede 41:42 41:24
50 Jaap de Ruijter 1955 Enschede 41:48 41:48
51 Henk Heubach 1972 Enschede 42:08 42:08
52 Nick Maris 1982 Enschede 42:31 42:31
53 Gerrit Bultman 1960 LAAC Twente 42:32 42:27
54 Michel Koehorst 1973 Oldenzaal 42:33 42:15
55 Erik Oudenampsen 1962 TION 42:35 42:35
56 Udo Zwart 1959 Loopgroep RUN&FUN Twente 42:38 42:26
57 Gertjan Davies 1975 Enschede 42:44 42:44
58 Dick ten Kate 1952 Enschede 42:54 42:54
59 Carel van Leeuwen 1955 TION 43:37 43:37
60 Dustin Cornelissen 1988 Nederland 44:31 44:31
61 Hans Nijhuis 1945 Enschede 44:46 44:27
62 Wilfried Beijen 1957 Hengelo Ov 44:49 44:49
63 Niels Wolberink 1981 Enschede 44:57 44:57
64 Arjen Pille 1984 Enschede 45:30 45:30
65 Reinier Wilderink 1963 Enschede 46:03 46:03
66 Dennis schuit 1968 Enschede 46:06 46:06
67 Klaas Keizer 1961 TION 46:17 46:17
68 Charles cornelissen 1958 TION 46:25 46:08
69 Hermie Schulte 1959 Denekamp 46:48 46:48
70 Gerrit schuurink 1953 Enschede 46:49 46:49
71 Willem Rozema 1950 Hengelo Ov 47:00 47:00
72 Arend Niemeijer Enschede 47:46 47:46
73 Philippus Baalman 1975 Enschede 47:49 47:33
74 Alex Huiskes 1958 Hengelo Ov 48:13 48:13
75 Michel Rikmanspoel 1974 Enschede 48:16 48:16
76 Brandon Ziel 1988 Hengelo Ov 48:29 48:20
77 Willy Nanlohij 1957 Enschede 48:39 48:23
78 Karst Bakket 1954 Enschede 48:49 48:35
79 Harold Huiskes 1968 Deurningen 49:12 49:12
80 Frits Hijlkema 1950 Enschede 49:58 49:58
81 Stephan Veenstra 1965 Enschede 49:59 49:59
82 Guido Brebaum 1973 Wettringen 50:22 50:22
83 Jack Kok 1966 TION 50:25 50:25
84 Mart Maathuis 1998 Hengelo Ov 50:34 50:34
85 Jonas Smalbil 2004 Hengelo Ov 52:23 52:23
86 Gerrit Brinkman 1955 TION 52:28 52:28
87 Max van Beurden 1948 Loopgroep Het Lageveld 52:58 52:58
88 Wim Wolbrink 1965 Hengelo Ov 54:51 54:51
89 Andreas Pasing 1967 Bochum 54:54 54:54
90 Max Pasing 1997 Bochum 54:54 54:54
91 Ab Koetsier 1946 AV Holten 56:26 56:26
92 Jeroen Franken 1979 Hengelo Ov 1:24:27 1:24:21

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lisa Bielevelt 1998 AV Haaksbergen 34:33 34:32
2 Nikki Olde Monnikhof 1989 LAAC Twente 35:13 35:12
3 Fenna van der Grient 1989 Kronos 35:32 35:32
4 Wienke Posthuma 1982 Enschede 35:55 35:53
5 Saskia Bekhuis 1969 Vasse 36:22 36:18
6 Renée van Assen 1998 Raalte 36:51 36:51
7 Miranda Koopmans 1976 Enschede 36:52 36:52
8 Jolijn Ehringfeld 1989 LAAC Twente 37:47 37:47
9 Nelleke van Proosdij 1981 Enschede 37:54 37:54
10 Maike de Jongh 1996 Kronos 38:11 38:09
11 Jasmijn van Slingerland 1997 Kronos 39:18 39:15
12 Nardy Nijenkamp 1981 Nijverdal 39:49 39:42
13 Miranda van het Reve 1984 Almelo 40:41 40:40
14 Marlies Hemmer 1986 Hengelo Ov 40:45 40:43
15 Marijn Dikken 1982 Enschede 40:50 40:44
16 Bertine Luttikhedde Buurse 41:23 41:23
17 Christine van Pareren 1952 Ahaus 41:26 41:26
18 Jorien Somhorst 1978 Hengelo Ov 41:46 41:46
19 Christi van den Hoven 1964 SISU 41:52 41:48
20 Angelique Backus 1967 Haaksbergen 42:09 42:09
21 Sanne muller 1987 Enschede 42:23 42:14
22 Hanne Vreeswijk 1988 Enschede 42:27 42:27
23 Anouk boin 1985 Amsterdam 42:27 42:27
24 Veronique Ligtenberg 1968 Enschede 43:06 42:59
25 Caterina Taddei 1984 Enschede 43:09 43:04
26 Minke Rutten 1986 Enschede 43:26 43:21
27 Desiree Olde Monnikhof 1961 Oldenzaal 43:56 43:52
28 Miranda roije 1978 Hengelo Ov 43:58 43:58
29 Julia Smalbil 2002 Hengelo Ov 44:26 44:26
30 Heleen te Wierik 1962 TION 44:27 44:27
31 Ellen Bosman 1964 Enschede 44:38 44:38
32 Tessa Hering 1980 Enschede 44:51 44:47
33 Hesther Hemssems 1981 Enschede 44:54 44:44
34 Nicolette Karreman 1986 Haaksbergen 45:45 45:38
35 Angelique Wentink 1965 Enschede 46:09 45:56
36 Tamar Schukkink 1981 Schalkhaar 46:09 45:52
37 Femke Kersten 1980 Enschede 46:18 46:03
38 Hanneke Perik 1989 Enschede 46:30 46:16
39 Esmeralda van Milgen 1991 Wezep 46:30 46:16
40 Ellen Bijkerk 1966 Enschede 46:36 46:36
41 Mylène Lormans Nederland 46:51 46:51
42 Grardy Looije 1977 Wageningen 47:14 47:06
43 Ellen van Rijn 1972 Haaksbergen 47:33 47:27
44 Sonja ten Dam 1958 Loopgroep RUN&FUN Twente 47:41 47:28
45 Marjolijn Kamphuis 1979 Enschede 47:41 47:24
46 Marije den Hollander 1993 Nederland 47:44 47:44
47 Sandra Waterkamp 1985 Nordwalde 47:49 47:26
48 Gerdien Looman 1964 Enschede 47:54 47:54
49 Suze stijckel 2001 Enschede 47:55 47:46
50 Lotte vd Voort vd Kleij 1991 Eibergen 48:04 47:51
51 Jorieke Polderman 1998 Enschede 48:19 48:19
52 Jikke van Beek 1978 Hengelo Ov 48:21 48:21
53 Mariska Siebring 1973 Rijssen 48:41 48:33
54 Marloes Rikmanspoel 1976 Enschede 48:41 48:30
55 Marian Wassenburg 1959 TION 48:45 48:45
56 Natasja Alferink 1990 Enschede 49:02 48:52
57 Miranda van Voorst 1971 Hengelo Ov 49:07 48:46
58 Diana Roijmans 1981 Schalkhaar 49:11 49:11
59 Hilda Nanlohij 1958 Enschede 49:12 49:12
60 Karin Huiskes-Kits 1969 Deurningen 49:12 49:12
61 Miranda Roest-Ekkelboom 1972 Iphitos 49:17 49:17
62 Lonneke Beumer 1981 Iphitos 49:17 49:17
63 Carolin Böckenfeld 1986 Münster 49:49 49:25
64 Kristy Bakhuis 1990 Enschede 49:53 49:46
65 Marloes Grunder 1982 Enschede 49:56 49:44
66 Sanne van Voorst Nederland 50:06 49:45
67 Jolanda Veenstra 1965 Enschede 50:12 50:12
68 Nienke Koopmans 1990 Nederland 50:42 50:42
69 Ank Temmink 1986 Goor 50:51 50:47
70 Marianne Colenbrander 1963 TION 50:55 50:44
71 Shama Balkaran 1968 TION 50:55 50:44
72 Marijke Röwer-Lowes 1955 TION 50:55 50:45
73 Anita Borgerink 1965 TION 50:56 50:45
74 Jolanda Gerritsen 1965 TION 50:58 50:58
75 Irene Bakker 1959 Enschede 50:58 50:58
76 Michelle van Duijn 1975 Oldenzaal 51:04 50:53
77 Magdalena Rahl 1990 Münster 51:25 51:16
78 Isabel Niehoff 1988 Gronau 51:32 51:23
79 Loraine Westerink 1986 Haaksbergen 52:02 52:02
80 Manoy visscher 1986 Hengelo Ov 52:02 51:37
81 Ineke Ruiter 1956 Delft 52:27 52:06
82 Miranda Stern-Piras 1965 Enschede 52:58 52:58
83 Marja Hesseling 1965 Enschede 53:09 53:09
84 Mariska Niks 1971 Enschede 53:33 53:33
85 Irma Huiskes 1964 Marathon Pim Mulier 53:40 53:40
86 Lauretta Hollink 1972 Enschede 53:46 53:46
87 Helena Boering 1980 Enschede 54:08 54:08
88 Delia Hofman 1980 Enschede 54:51 54:27
89 Sabrina Van Ewijk 1993 Enschede 55:08 54:50
90 Myrna Capriles Nederland 55:13 54:52
91 Martine van der Heijden 1978 Nederland 55:13 54:51
92 Els Cozijnsen 1955 Loopgroep Het Lageveld 55:25 55:25
93 Inge Hurenkamp 1970 Enschede 56:26 56:26
94 Marjolein Bosman 1981 Enschede 57:57 57:57
95 Angelique Sonderen 1992 TION 58:15 58:15
96 Rita ten Harkel 1957 TION 58:43 58:43
97 Truus Bokhove 1953 Marathon Pim Mulier 58:49 58:26
98 Gabrielle Hazewinkel 1958 Marathon Pim Mulier 58:52 58:52
99 Claudia Kuiper-Nijhuis 1969 TION 59:12 58:50
100 Roos Albou 1982 Hengelo Ov 1:07:57 1:07:53

15 KM – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Arnold Klieverik 1975 LAAC Twente 52:01 52:00
2 Daan Schouten 1994 Almelo 53:06 53:06
3 Dave pauelsen 1986 TION 53:45 53:43
4 Nico Klein Poelhuis 1980 TION 54:41 54:41
5 Sven van Munster 1987 TION 56:52 56:50
6 Ab Reurslag 1960 Lochem 1:00:07 1:00:05
7 Erik de Vries 1979 Zwartemeer 1:02:16 1:02:14
8 Bram Krijnen 1983 TION 1:03:11 1:03:11
9 Dick Ramerman 1953 LAAC Twente 1:03:21 1:03:21
10 Denver Bijlsma 1991 Eibergen 1:03:57 1:03:51
11 Frank Hering 1969 Avanti-Wilskracht 1:04:48 1:04:48
12 Gerjan De Jager 1984 Wierden 1:05:29 1:05:29
13 Bart Kouwenberg 1982 Enschede 1:05:38 1:05:38
14 Kevin Tuin 1986 Enschede 1:07:07 1:07:07
15 Jirtsin Beenhakker 1977 Ruinen 1:07:23 1:07:23
16 Daniël Oortgiesen 1976 Arnhem 1:08:04 1:08:04
17 Jan-Willem te Sligte 1988 Enschede 1:08:59 1:08:59
18 Hettema 1971 Borne 1:09:38 1:09:38
19 Wilco Zuiderent 1981 Enschede 1:09:40 1:09:33
20 Joris Jannink 1988 Haaksbergen 1:10:04 1:10:04
21 Ruud Reitsma 1991 Enschede 1:10:30 1:10:30
22 Lex van Velsen 1982 Enschede 1:10:31 1:10:31
23 Henk-Jan Koershuis almelo 1:10:53 56:29
24 Henry Bergman 1965 TION 1:11:31 1:11:31
25 Robert Davina 1983 Enschede 1:11:31 1:11:31
26 Harm Reurslag 1997 Enschede 1:11:36 1:11:36
27 Wouter Winkelhorst 1973 Haaksbergen 1:11:59 1:11:59
28 Coen Schilderman 1973 Borne 1:12:04 1:12:04
29 Koos Jansen 1957 Enschede 1:12:13 1:12:13
30 Harold Fraterman 1971 Losser 1:12:15 1:12:15
31 Stefan Limas 1972 Enschede 1:12:55 1:12:52
32 Jan Schuitemaker 1963 Iphitos 1:12:55 1:12:55
33 Jasper Kerkwijj 1974 Enschede 1:13:22 1:13:22
34 Bas Linders 1982 Enschede 1:13:40 1:13:21
35 Henk van den Hengel 1955 Loopgroep PK 1:13:41 1:13:39
36 Jeroen Ring 1979 Enschede 1:15:31 1:15:31
37 Martin Boswinkel 1956 Twenterand 1:17:22 1:17:22
38 Lloyd Schellevis 1971 Enschede 1:18:13 1:18:06
39 Herben Heino 1974 Enschede 1:18:22 1:18:22
40 Rob Gouw 1953 Loopgroep PK 1:18:26 1:18:26
41 Bennie Bouwman 1945 Enschede 1:19:15 1:19:15
42 Jorn Eggens 1980 Enschede 1:19:21 1:19:21
43 Marcel Nijhuis 1978 Hengevelde 1:19:35 1:19:35
44 René Eijsink 1967 Beweegpunt Hof van Twente 1:20:20 1:20:04
45 Olaf van der Sar 1972 LAAC Twente 1:20:24 1:20:24
46 Erik Vogelzang 1975 Enschede 1:20:25 1:20:25
47 Ferry van de Rhee 1975 Enschede 1:21:57 1:21:57
48 Roland Peters 1974 Enschede 1:22:05 1:22:05
49 Tonny Pol 1964 Iphitos 1:22:18 1:22:18
50 Jörgen de Vries 1972 TION 1:22:21 1:22:21
51 Ralf egberink 1977 TION 1:23:04 1:23:04
52 Herman Boersma Enschede 1:23:21 1:23:16
53 Ronald Verbeek 1970 Enschede 1:23:21 1:23:21
54 Björn Veldman 1973 Enschede 1:24:45 1:24:45
55 Bennie Rosenbrand 1961 Enschede 1:26:00 1:26:00
56 Tom Schildkamp 1963 TION 1:26:55 1:26:55
57 Alex Tiehuis 1961 Enschede 1:27:59 1:27:45
58 Roel ter Borg 1960 Loopgroep Gemeente Enschede 1:28:25 1:28:25
59 Eldir Tomassen 1980 Enschede 1:28:53 1:28:53
60 Marco Lockhorst 1971 Oldenzaal 1:29:07 1:29:07
61 Rob Verger 1980 Enschede 1:32:23 1:32:23
62 Sjoerd Flapper 1949 Haaksbergen 1:32:37 1:32:37
63 Martin van der Korf Nederland 1:35:53 1:35:53
64 Arie Bijl 1952 TION 1:37:20 1:37:20

15 KM – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Kauter Zinad 1981 Arnhem 1:09:49 1:09:44
2 Jolien Ramerman 1993 Borne 1:11:43 1:11:38
3 Monique Vos 1979 TION 1:12:11 1:12:06
4 Limke Schopman 1987 Deurningen 1:12:13 1:12:13
5 Monique Bijlsma 1971 ASV 1:18:30 1:18:30
6 Nicole Kapar 1981 Hengelo Ov 1:19:33 1:19:33
7 Linda klein Snakenborg 1974 Beweegpunt Hof van Twente 1:20:27 1:20:11
8 Ostra kling-karakus 1976 Hengelo Ov 1:21:15 1:21:15
9 Joyce Zuiderent 1975 Enschede 1:22:01 1:21:54
10 Melinda Hoving 1976 Enschede 1:22:04 1:22:04
11 Cyrille Boulonois 1981 Enschede 1:22:09 1:22:09
12 Sandra de Vries 1970 Enschede 1:22:21 1:22:19
13 Sylvia van der Zand 1974 Enschede 1:22:54 1:22:54
14 Sabine goeree 1978 Enschede 1:23:04 1:22:53
15 Melissa Van der Zande 1998 Enschede 1:23:29 1:23:29
16 Annebel Kamphuis 1988 Wierden 1:24:56 1:24:56
17 Eva Juffermans 1995 Enschede 1:25:34 1:25:34
18 Silvia Pikkemaat 1966 Hengelo Ov 1:25:46 1:25:33
19 Karin ter Braak Nederland 1:26:55 1:26:42
20 Jeanine Vinke 1978 Enschede 1:27:46 1:27:32
21 Rebecca de Jonge 1975 Enschede 1:30:15 1:30:03
22 Isabel Belchior Moskovics 1981 Enschede 1:32:44 1:32:29
23 Claire Lemaire-Serre 1968 Oldenzaal 1:33:03 1:33:03
24 Marga Adolfsen 1959 Hengelo Ov 1:33:53 1:33:41
25 Anieke Kranenburg 1993 Delden 1:34:15 1:34:00
26 Jeanine Koopman 1967 Hengelo Ov 1:34:33 1:34:33
27 Petra Andriessen 1967 Nederland 1:36:18 1:36:18

Halve Marathon – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wouter Doesburg 1992 LAAC Twente 1:17:15 1:17:14
2 Edwin Veenstra 1967 TION 1:20:08 1:20:07
3 Izak Hanse 1993 Enschede 1:20:23 1:20:23
4 Simon Beemsterboer 1981 Veluwe 1:22:42 1:22:41
5 Tristan Vlogman 1997 Kronos 1:22:50 1:22:50
6 Emiel Speets 1976 Enschede 1:24:50 1:24:50
7 Richard Evering 1983 Enschede 1:27:48 1:27:48
8 Wout van den Boom 1989 LAAC Twente 1:28:35 1:28:32
9 Harry Dijk 1955 TION 1:29:35 1:29:34
10 Wim Smalbil 1970 Hengelo Ov 1:29:36 1:29:36
11 Erik Lentfert 1970 LAAC Twente 1:30:10 1:30:09
12 Gijs ter Riet 1984 Enschede 1:31:11 1:31:11
13 Marco Bregman 1971 Westwoud 1:34:23 1:34:22
14 Joost Posthuma 1981 TION 1:35:57 1:35:56
15 Hilbert Elsinga 1967 Enschede 1:36:55 1:36:52
16 Owczarek Rafal Lingen 1:37:08 1:37:08
17 Sander Greve 1973 Almelo 1:38:57 1:38:57
18 Thijs Poorthuis 1982 Rotterdam 1:39:35 1:39:35
19 Berend Snijders 1983 Utrecht 1:39:36 1:39:36
20 Richard Leussink 1967 AV Haaksbergen 1:40:10 1:40:10
21 Henrie Denneboom 1962 TION 1:40:28 1:40:28
22 Jelle Jellema 1968 Nijverdal 1:42:14 1:42:14
23 Titus Olthof 1960 Enschede 1:43:45 1:43:37
24 Frans Wijlens 1954 Iphitos 1:43:49 1:43:44
25 Henk van Duuren 1953 Spurt ’88 1:43:55 1:43:55
26 Dominic Post 1978 Enschede 1:43:56 1:43:56
27 Rob Pot 1984 Amsterdam 1:44:39 1:44:39
28 Andre Geukes 1969 Bocholt 1:45:04 1:44:44
29 Rudy Kleine 1960 Enschede 1:45:58 1:45:58
30 Wouter oostingh 1978 Enschede 1:47:43 1:47:43
31 Enzo Meijer 1989 Enschede 1:47:52 1:47:52
32 David Gimenez 1971 Enschede 1:48:08 1:48:08
33 Peter Wrekenhorst 1969 Iphitos 1:52:52 1:52:47
34 Robert de Beauvesier Watson 1966 TION 1:53:44 1:53:44
35 Tommy Witteberg 1977 Dorsten 1:54:29 1:54:29
36 Marcel Berkhout 1971 Edegem 1:55:09 1:55:09
37 Jens Fromm 1978 Schermbeck 1:55:39 1:55:26
38 Cees van Reemst 1953 TION 1:56:55 1:56:55
39 Roy Meyerink 1975 Enschede 1:58:03 1:57:52
40 Ronald Lassche 1981 Enschede 1:59:14 1:59:06
41 Bas Koop 1984 Enschede 2:02:45 2:02:45
42 Leo Gollenbeek 1950 Enschede 2:06:06 2:06:06
43 Bart Sachse 1969 Enschede 2:27:06 2:27:06

Halve Marathon – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Deborah Wissink 1995 Hengelo Ov 1:39:45 1:39:42
2 Inge Teunissen 1988 Dieren 1:48:29 1:48:22
3 Erna Levers 1971 Wierden 1:57:59 1:57:59
4 Rianne Gerritsen 1994 Enschede 2:01:58 2:01:46
5 Sophie Olde Scholtenhuis 1991 LAAC Twente 2:02:35 2:02:35
6 Nynke Dirven 1989 Enschede 2:02:50 2:02:50
7 Saphira Heijens 1983 Apeldoorn 2:03:53 2:03:44

KIDSRUN 4 T/M 9 jaar – Jongens

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jort Siebelt 2007 Iphitos 3:41 3:41
2 Maxim Harwig 2008 TION 3:44 3:44
3 Ruben Luttikhedde 2009 AV Haaksbergen 4:13 4:12
4 Finn Posthuma 2010 Enschede 4:14 4:12
5 Seth Veldman 2008 Enschede 4:15 4:14
6 Sen Wolbrink Yoneya 2010 Hengelo Ov 4:16 4:14
7 Jelle Wensing 2008 TION 4:27 4:27
8 Sven Posthuma 2012 Enschede 4:31 4:30
9 Tom Kromhout van der Meer 2008 TION 4:37 4:36
10 Nout Koopmans 2008 Enschede 4:42 4:41
11 Jurre de Jonge 2007 TION 4:45 4:45
12 Milan ten Hagen 2008 Enschede 5:01 5:00
13 Guus Verdam 2009 Enschede 5:10 5:08
14 Simon ten Voorde 2009 Hengelo Ov 5:14 5:11
15 Lukas Karabeit Enschede 5:24 5:22
16 Mika Bosman 2007 Enschede 5:35 5:34
17 Koen Wijma 2011 Enschede 6:17 6:14
18 Stijn Wijma 2009 Enschede 6:17 6:17
19 Joaquin Elsinga 2012 Enschede 6:19 6:15
20 Liam ter Riet 2013 Enschede 6:23 6:20
21 Keano Linders 2011 Enschede 6:24 6:21
22 Ruben ten Voorde 2012 Hengelo Ov 6:30 6:27
23 Julian ten Voorde 2012 Hengelo Ov 6:34 6:31
24 Jari Bosman 2010 Enschede 6:45 6:42
25 Dex Koopmans 2013 Enschede 7:04 7:01
26 Lesley Coker 2011 TION 7:14 7:13
27 Dylan Linders 2010 Enschede 7:21 7:20
28 Sjoerd Eidhof 2012 Enschede 7:33 7:30
29 Lucas Jansen 2012 Enschede 7:39 7:36

KIDSRUN 4 T/M 9 jaar – Meisjes

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Nikki Mulder 2007 TION 3:48 3:46
2 Taynah Halink 2008 Oldenzaal 3:58 3:57
3 Faye Hardon 2008 Almelo 4:04 4:03
4 Gwen Wiedemeijer 2009 Marathon Pim Mulier 4:42 4:42
5 Emma Schoemaker 2008 TION 4:47 4:46
6 Myrthe vd Kolk 2009 Enschede 5:03 5:02
7 Lena de Vries 2010 TION 5:16 5:16
8 Puk Wensing 2010 TION 5:27 5:25
9 Anna Baalman 2008 Enschede 5:31 5:29
10 Manon Loof 2008 Enschede 5:37 5:32
11 Lisa Schoemaker 2011 TION 5:39 5:37
12 Esmée Doek 2008 TION 5:45 5:43
13 Larani van Ommen 2010 Enschede 5:55 5:51
14 Gwenn Calf 2008 TION 6:01 5:58
15 Jetske de Jonge 2010 TION 6:18 6:15
16 Luna May Wachtmeester 2012 Enschede 6:20 6:17
17 Feliz Meddeler 2011 Hengelo Ov 6:24 6:21
18 Elieve Post 2011 TION 6:33 6:29
19 Kiki Posthuma 2012 Enschede 6:34 6:32
20 Astrid van Proosdij 2012 Enschede 6:49 6:46
21 Lilah Weustink 2012 Enschede 6:58 6:56
22 Madieke van Ommen 2013 Enschede 7:32 7:28
23 Mirthe Doek 2012 Enschede 7:43 7:40
24 Koen Rotsma 2013 Enschede 8:12 8:08

KIDSRUN 10 T/M 12 jaar – Jongens

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mirek Harwig 2005 TION 7:35 7:35
2 Leon Wiedemeijer 2006 Marathon Pim Mulier 7:35 7:35
3 Brian Luttikhedde 2006 Buurse 7:58 7:57
4 Mika ten Doeschot 2006 Marathon Pim Mulier 8:08 8:07
5 Rubens Halink 2005 Oldenzaal 8:10 8:09
6 Sven Siebelt 2006 Iphitos 8:12 8:11
7 Lars Heubach 2006 TION 8:26 8:25
8 Tristan van der Zand 2007 Enschede 9:19 9:18
9 Fritz Pasing 2006 Bochum 10:39 10:39
10 Christian Karabeit 2006 Enschede 12:24 12:24

KIDSRUN 10 T/M 12 jaar – Meisjes

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Celine Spinder 2005 Eibergen 7:37 7:36
2 Ruby Jansen 2007 Marathon Pim Mulier 7:45 7:44
3 Jente van der Meer 2007 TION 8:23 8:22
4 Olivia Harwig 2007 TION 8:54 8:53
5 Kirsten van Veenendaal 2005 TION 10:58 10:57
6 Marlique Hondebrink 2007 Enschede 11:53 11:52
7 Marit van Veenendaal 2007 Enschede 12:28 12:26

NORDIC WALKING – V

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Annemieke van der Meer 1976 TION 1:20:02 1:20:02
2 Mieke Harbers 1950 TION 1:20:02 1:19:37
3 Rikie Scholten Enschede 1:20:03 1:19:39
4 Evelyn Keuben 1968 TION 1:20:04 1:20:04
5 Ine Stokvis 1953 TION 1:20:04 1:20:04
6 Alide van der Horst 1955 TION 1:21:09 1:21:09
7 Annie Koldeweid 1944 TION 1:21:09 1:20:42
8 Mariane Nobels 1950 TION 1:21:21 1:21:21
9 Silvia Slot 1971 TION 1:21:23 1:20:58
10 Marita Regtop 1952 TION 1:25:07 1:25:07
11 Hannie Wijnbergen 1947 TION 1:25:08 1:25:08
12 Ria Louwerse 1946 TION 1:25:08 1:25:08

 

Uitslagen vorige edities

Uitslagen 2016

Uitslagen 2015

Svws-logo-280x100-3Asbreuk-logo-280x100-grijs
Runnersworld-logo-280x100-grijs