3.1-1920×757

Uitslagen snel
beschikbaar
3.2-1920×757

Bruto en netto tijden
op uitslagen.nl
3.3-1920×757

Een blijvende herinnering
Runnersworld-logo-280x100-grijs
Svws-logo-280x100-3

Uitslagen 2016

De finishtijden zijn elektronisch geregistreerde bruto en netto tijden. Op deze pagina en op uitslagen.nl worden de uitslagen van 2016 gepubliceerd.

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Martijn Oonk 1993 Kronos 29:31 29:29
2 Remko Siers 1982 LAAC Twente 29:43 29:43
3 Michel van der Heide 1970 Goor ’75 29:46 29:46
4 Jouke Bakker 1983 Enschede 30:47 30:47
5 Jos Alberink 1961 Loopgroep De Lutte 30:58 30:56
6 Edwin van der Ham 1980 TION 31:22 31:21
7 Jim Hoekstra 1996 Enschede 31:28 31:25
8 Ruud van Laar 1991 Kronos 31:44 31:41
9 Frank Wiebes 1965 Avanti-Wilskracht 32:02 32:02
10 Ronald Zandvoort 1983 Rijssen 32:23 32:18
11 Dennis Wisselo 1982 TION 32:43 32:41
12 Sven Hoomoedt 1993 Enschede 32:56 32:53
13 Serge ter Harmsel 1979 SISU 33:06 33:03
14 Vincent Gooiker 1973 Hengelo Ov 33:07 33:03
15 Harold Fraterman 1971 Losser 33:21 33:19
16 Brian Bent 1977 Enschede 34:30 34:28
17 Freek Dokter 1979 Enschede 34:53 34:49
18 Omar Mansour 1969 Hengelo Ov 34:56 34:51
19 Wim Kuiper 1965 TION 35:17 35:14
20 Stefan Lomen 1986 Avanti-Wilskracht 35:20 35:18
21 Wilco Mensink 1992 Enschede 35:21 35:15
22 Daniele Arseni 1974 Enschede 35:31 35:23
23 Thijs Smudde 1995 Phoenix 35:37 35:34
24 Michel Papenborg 1985 Enschede 35:44 35:41
25 Johny Rower 1956 TION 36:05 36:02
26 Harmen Vaneker 1985 Wilnis 36:36 36:29
27 Henry Bergman 1965 TION 36:44 36:40
28 Henk Elferink 1962 Marathon Pim Mulier 36:44 36:39
29 William Wolters 1986 Enschede 36:45 36:33
30 Niels ter Hoorn 1983 Enschede 36:54 36:49
31 Maarten Vaneker 1993 Iphitos 36:57 36:50
32 Tijmen Egkelenkamp 1989 Enschede 37:23 37:13
33 Dirkjan Eendebak 1996 TION 37:26 37:22
34 Dennis Becking 1978 Enschede 37:37 37:34
35 Berend Veenendaal Losser 37:46 37:44
36 Sem Veenendaal Losser 37:46 37:46
37 Eelco Kamphuis 1985 Hengelo Ov 37:47 37:28
38 Rikko Wielink 1980 Enschede 38:05 37:45
39 Paul Hoefnagels 1992 Enschede 38:10 38:05
40 Augustus v. Stokkum 1981 Enschede 38:16 37:58
41 Mark hulleman 1981 Hengelo Ov 38:44 38:36
42 Chris Temmink 1969 Hengelo Ov 39:55 39:40
43 Mark van ’t Erve 1968 Enschede 40:03 39:57
44 Ed van ’t Erve 1966 Enschede 40:04 39:58
45 Felix Rensner 1991 Enschede 40:18 40:09
46 Bart Busschers 1979 Enschede 40:30 40:22
47 Maarten Hannink 1992 Haaksbergen 40:40 40:17
48 Emil Völkering 2008 Bocholt 40:45 40:41
49 Kurt Egelwisse 1953 Bocholt 40:45 40:42
50 Jasper Drost 1993 Enschede 41:16 41:03
51 Martijn Penterman 1990 Avanti-Wilskracht 41:31 41:27
52 Pascal de Groot 1982 Enschede 41:33 41:26
53 Rob Gouw 1953 Loopgroep PK 41:55 41:51
54 Raymond Hummelink 1968 Lichtenvoorde 42:14 42:02
55 Martijn Brinks 1989 TION 42:15 42:05
56 Kai Lubkemann 1977 Enschede 42:19 41:55
57 Carel van Leeuwen 1955 TION 42:20 42:04
58 Jasper Bosma 1981 Enschede 42:33 42:12
59 André Wolthuis 1959 Hengelo Ov 42:38 42:32
60 Henk Dijkhuis 1960 Goor ’75 42:40 42:30
61 Patrick Klein 1971 Avanti-Wilskracht 42:41 42:38
62 Gerald Broen 1965 TION 42:53 42:48
63 Martijn Fähnrich 1978 Ootmarsum 43:14 42:50
64 Udo Zwart 1959 Loopgroep RUN&FUN Twente 43:15 43:08
65 Borbert Bode 1969 Enschede 43:22 42:59
66 Jeroen Franken 1979 TION 43:22 43:15
67 Ruben Hietbrink 1993 Haaksbergen 43:29 43:05
68 Gerard Jansen 1970 Enschede 43:34 43:13
69 Othmar Weijer 1979 Enschede 43:35 43:25
70 Björn Spiele 1976 Enschede 43:43 43:22
71 Danny Versteeg 1984 Enschede 43:53 43:33
72 Arian Bijkerk 1968 Enschede 43:58 43:50
73 Gertjan Davies 1975 Enschede 44:01 43:51
74 Joost Kiewik 1977 Hengelo Ov 44:02 43:51
75 Henk Laarman 1952 Iphitos 44:12 44:03
76 Rob Wolters 1965 Hengelo Ov 44:21 44:04
77 Marco aelen 1968 Enschede 44:41 44:20
78 Bob van Es 1969 TION 44:43 44:36
79 Andre Nijhuis 1971 Enschede 44:45 44:28
80 Niels Baars 1982 Enschede 45:17 45:03
81 Erik Oudenampsen 1962 Enschede 45:17 45:06
82 Matthijs van der Lek 1980 Enschede 45:30 45:07
83 Dennis Schuit 1968 Enschede 45:36 45:12
84 Erik Knol 1984 Enschede 46:11 45:47
85 Hermie Schulte 1959 Denekamp 46:38 46:34
86 Norman Halink 1978 Denekamp 46:38 46:34
87 Bram Peter Buijse 1960 Usingen 46:57 46:46
88 Rob Kers 1993 Enschede 47:02 46:57
89 Evert te Pas 1963 Loopgroep RUN&FUN Twente 47:10 47:01
90 Ties te Wierik 1995 Enschede 47:13 46:52
91 Daan Goeting 1994 Enschede 47:13 46:52
92 Bob Daman 1990 Boekelo 47:14 46:51
93 Roy ten Voorde 1977 Enschede 47:15 46:57
94 Rob Bömer 1961 Enschede 47:27 47:15
95 Gerrit Brinkman 1955 TION 47:51 47:31
96 Michel Rikmanspoel 1974 Enschede 47:51 47:37
97 Gerrit schuurink 1953 Enschede 48:10 47:57
98 Jos Jansen 1948 Hengelo Ov 48:33 48:20
99 Han Deuzeman 1970 Enschede 48:51 48:39
100 Berend Veldhuizen 1972 Enschede 49:04 48:58
101 Robert Mekkelholt 1978 Hengelo Ov 49:51 49:39
102 Philippus Baalman 1975 Enschede 50:07 49:49
103 Jessy Wulff 1966 Enschede 50:33 50:13
104 Hans Slot 1964 Loopgroep Het Lageveld 51:12 51:02
105 Gert Welmerink 1965 Winterswijk 52:24 52:03
106 Hennie van der Sluis TION 52:57 52:38
107 Douwe Yntema 1968 Hengelo Ov 52:58 52:36
108 Gerrit Mekkelholt 1952 Haaksbergen 53:16 53:05
109 Wilker alves da silva 1991 Enschede 53:20 53:09
110 Caspar van der Kolk 1980 Apeldoorn 53:24 53:07
111 Berend van der Lek 1946 Enschede 56:42 56:36

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Cyrille Boulonois 1981 Enschede 34:43 34:41
2 Wienke Posthuma 1982 TION 36:56 36:52
3 Linda Slaat 1987 Goor ’75 37:04 36:45
4 Ilse de Bouter 2003 Roermond 37:33 37:29
5 Esmee Peters 1995 Hengelo Ov 37:39 37:39
6 Nardy Elink Schuurman 1981 Nijverdal 37:51 37:43
7 Marijn Dikken 1982 Enschede 40:11 39:53
8 Anke Tuinman 1972 Ahaus 40:14 40:11
9 Myrthe Bijsterbosch 1988 Enschede 40:14 39:50
10 Marian Mensink 1962 Tubbergen 40:28 40:22
11 Anny Vaneker 1957 Iphitos 40:38 40:30
12 Marjolein van Ende 1988 Enschede 41:16 41:02
13 Sandra Esmeijer 1981 Enschede 42:08 41:55
14 Sanne Muller 1987 Enschede 42:13 42:05
15 Veronique Ligtenberg 1968 Enschede 42:24 42:18
16 Linda Bruins Slot 1975 Enschede 42:25 42:17
17 Laura Arents 1991 Wierden 42:33 42:20
18 Iris Hoogezand 1992 Wierden 42:33 42:20
19 Ellen Bosman-Stuiver 1964 Enschede 43:33 43:24
20 Chantal Hardoar 1982 Enschede 43:35 43:25
21 Deschna Maraha 1988 Enschede 43:35 43:23
22 Merel Wolters 1988 Enschede 43:35 43:23
23 Jasmijn Maseland 1995 Enschede 44:19 43:58
24 Judith ter Vrugte 1986 Enschede 44:21 44:05
25 Iris Perik 1997 Albergen 44:38 44:24
26 Laura Bunge 1990 Telgte 44:38 44:29
27 Melissa van der Zande 1998 Enschede 44:41 44:33
28 Marlou Perik 1992 Albergen 44:46 44:33
29 Veronique Becking 1981 Enschede 44:47 44:43
30 Anouk van het Bolscher 1994 Borne 45:10 44:48
31 Heleen te Wierik 1962 TION 45:31 45:19
32 Barbara Wachtmeester 1972 Hengelo Ov 45:37 45:22
33 Martine Hasselman 1968 Enschede 45:38 45:30
34 Annelies Klos 1977 Enschede 46:03 45:56
35 Els Wijermars 1988 Hengelo Ov 46:24 46:01
36 Erna Laarman 1959 Iphitos 46:25 46:15
37 Liny Schoorlemmer 1961 Enschede 46:36 46:31
38 Erna Buijse 1962 Usingen 46:56 46:46
39 Hetty De Roode 1959 TION 46:56 46:46
40 Inge morssink 1986 Delden 46:57 46:44
41 Rianne Visschedijk 1974 Ambt Delden 46:59 46:40
42 Susan Slaat 1983 Goor ’75 46:59 46:40
43 Esther Toornstra 1972 Goor 47:03 46:44
44 Marjolein Nguyen 1982 Hengelo Ov 47:03 46:45
45 Linda Haverkate 1984 Enschede 47:19 46:54
46 Sonja ten Dam 1958 Loopgroep RUN&FUN Twente 47:22 47:12
47 Laura Greftenhuis 1993 Overdinkel 47:30 47:13
48 Marieke Diepeveen 1979 Enschede 47:33 47:08
49 Tessa Hering 1980 TION 47:50 47:29
50 Marloes Rikmanspoel 1976 Enschede 47:51 47:37
51 Marjan Maat 1980 Enschede 47:59 47:41
52 Leonie Joldersma 1984 Enschede 48:10 47:58
53 Marielle Jimenez 1976 Goor ’75 48:23 48:04
54 Lysenke uit het Broek 1979 Oldenzaal 48:41 48:28
55 Lies Rubingh 1975 Borne 48:43 48:21
56 Marloes Karman 1981 Loopgroep RUN&FUN Twente 48:46 48:34
57 Susanne Hesselink 1989 Enschede 48:48 48:31
58 Joyce Hollander 1993 Enschede 49:13 48:56
59 Vivian Wonink 1994 Enschede 49:35 49:26
60 Mandy Krul 1971 Hengelo Ov 50:06 49:54
61 Marijke Röwer-Lowes 1955 TION 50:10 49:55
62 José van Ooijik 1956 TION 50:17 50:01
63 Ria Busschers 1951 TION 50:19 50:03
64 Jeanette de Bree 1986 Enschede 50:24 50:08
65 Marga te Pas 1964 Loopgroep RUN&FUN Twente 50:27 50:18
66 Annemarie de Jong 1984 Enschede 50:33 50:16
67 Sharon meijerink 1980 Enschede 50:33 50:16
68 Monique Gritter 1972 Enschede 50:57 50:38
69 Marian Berger 1960 TION 50:59 50:43
70 Mayke Bergman 1966 Enschede 51:02 50:44
71 Anita Borgerink 1965 TION 51:03 50:47
72 Claudia Rijfkogel 1982 Enschede 51:16 50:57
73 Herma Diele 1964 Almelo 51:19 50:56
74 Erna Brus 1968 TION 51:21 51:08
75 Marianne Euving 1980 Enschede 51:48 51:39
76 Sandra Bult 1981 TION 51:59 51:40
77 Rienke Boersma 1972 TION 51:59 51:39
78 Kamila Koichumanova 1987 TION 52:00 51:39
79 Elièlza Nijhuis 1972 Enschede 52:53 52:36
80 Ina Forkink 1958 TION 52:58 52:38
81 Maaike Bos 1979 Enschede 53:06 52:51
82 Michelle Bouweriks 1985 Lelystad 53:24 53:07
83 Manon Wonniger 1988 De Lutte 53:51 53:37
84 Monique Segerink 1986 Bad Bentheim 53:51 53:38
85 Monique Welberg 1966 AV Haaksbergen 56:42 56:29

15 KM – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Kevin Voss 1988 Marathon Pim Mulier 57:26 57:26
2 Ramon Mensink 1991 Utrecht 57:47 57:46
3 Mike Huls 1985 Hengelo Ov 1:00:36 1:00:35
4 Remon de Hoop 1983 Almelo 1:01:49 1:01:48
5 Robert Jan de Kraker 1964 Altis 1:02:08 1:02:07
6 Sander ter Harmsel 1978 Enschede 1:04:00 1:03:57
7 Dick Ramerman 1953 LAAC Twente 1:04:07 1:04:06
8 Roy te Lintelo 1970 LAAC Twente 1:05:04 1:05:00
9 Thijs Broenink 1989 Denekamp 1:07:03 1:07:00
10 Karim Affia 1978 Enschede 1:07:07 1:07:02
11 Frank Kuipers 1979 Enschede 1:07:13 1:07:07
12 Gertjan Smalbrugge 1968 Rijssen 1:07:16 1:07:11
13 Willem-Jan Tanck 1965 Enschede 1:07:24 1:07:20
14 Marc Altena 1981 Haaksbergen 1:07:25 1:07:20
15 Marcel Huntjens 1969 Enschede 1:08:09 1:08:05
16 Marcel Jacobs 1966 Almelo 1:08:18 1:08:14
17 Joost Rinket 1969 Iphitos 1:09:35 1:09:26
18 Hans Lakerveld 1985 Almelo 1:09:51 1:09:43
19 Wouter Landman 1982 Hengelo Ov 1:09:54 1:09:50
20 Yannick Kroeze 1981 Enschede 1:10:34 1:10:21
21 Michel Löhr 1970 Enschede 1:11:04 1:11:03
22 Gert-Jan Kootstra 1966 Enschede 1:11:39 1:11:22
23 Roberto Echeverria 1981 Hengelo Ov 1:12:06 1:11:59
24 Harold de Jong 1964 Enschede 1:13:10 1:13:03
25 Eric De groot van embden 1965 Enschede 1:13:33 1:13:26
26 Boy Oude Velthuis 1981 Enschede 1:13:49 1:13:34
27 Saba Popal 1986 TION 1:13:54 1:13:36
28 Tjeerd Snijders 1973 Haaksbergen 1:14:07 1:13:50
29 Mike Voss 1991 Hengelo Ov 1:14:22 1:14:18
30 Edwin Heeremans 1962 Loopgroep Gemeente Enschede 1:15:09 1:15:04
31 Tim Fiddez Enschede 1:15:36 1:15:28
32 Richard Nibourg 1985 Almelo 1:15:46 1:15:41
33 Jasper Kerkwijk 1974 Enschede 1:15:51 1:15:45
34 Stefan Limas 1972 Enschede 1:16:16 1:16:00
35 Peter Kluitmans 1959 TION 1:16:23 1:16:12
36 Ronald Verbeek 1970 Enschede 1:16:45 1:16:35
37 Frank Eekelder 1967 Enschede 1:17:02 1:16:56
38 Edwin Wentink 1982 TION 1:17:15 1:17:11
39 Gerrit Meijeringh 1976 Enschede 1:17:28 1:17:10
40 Kevin Cornelissen 1985 TION 1:17:33 1:17:22
41 Bas Versteeg 1989 TION 1:18:20 1:18:15
42 Peter Frazer 1959 Argo 1:18:40 1:18:37
43 Han Pot 1971 Lemelerveld 1:18:59 1:18:49
44 Erik Swabedissen 1969 AV Rijssen 1:19:43 1:19:36
45 Micheal Pieper Enschede 1:20:32 1:20:24
46 Rob Tan 1962 Rossum Ov 1:22:43 1:22:28
47 Alurie Deterd 1964 Holten 1:23:19 1:23:06
48 Huub Smit 1960 Almelo 1:24:12 1:24:04
49 Ralf Egberink 1977 Enschede 1:24:58 1:24:49
50 Maarten Groot Wassink 1976 TION 1:25:18 1:25:02
51 Joël van Tiem 1991 Enschede 1:25:32 1:25:26
52 Joris van Grafhorst 1962 Haaksbergen 1:25:47 1:25:29
53 Swen Kuipers 1964 Haaksbergen 1:25:53 1:25:36
54 Hans Klomp 1943 LAAC Twente 1:25:58 1:25:44
55 Arnold Gerritsen 1961 TION 1:26:26 1:26:13
56 Dennis Slag 1975 TION 1:26:26 1:26:12
57 Benno geerdink 1956 TION 1:26:29 1:26:16
58 Charles Cornelissen 1958 TION 1:26:31 1:26:20
59 Theo Hagels 1960 Nordhorn 1:27:09 1:27:01
60 Leo Koenders 1951 TION 1:27:21 1:27:09
61 Thomas Schwietering 1970 Ahaus 1:27:29 1:27:09
62 Jelle Bakker 1954 Enschede 1:27:54 1:27:38
63 Rudie Olthof 1952 TION 1:28:07 1:27:53
64 Mark Hilgeholt 1982 Hengelo Ov 1:29:01 1:28:42
65 Sjoerd Flapper 1949 Haaksbergen 1:29:01 1:28:49
66 Mark Delcour 1963 TION 1:29:08 1:28:57
67 Wim Vos 1956 TION 1:31:46 1:31:31
68 Aril Byl 1952 TION 1:31:53 1:31:41
69 Martie Meester 1946 Enschede 1:32:58 1:32:46
70 Willem Rozema 1950 Hengelo Ov 1:36:48 1:36:38
71 Benno Holkenbrink 1954 Enschede 1:38:23 1:38:13
72 Edward Bakker 1959 TION 1:41:35 1:41:19
73 Erik Hovenier 1968 Overdinkel 1:44:23 1:44:04

15 KM – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Anouk Visscher 1990 Enschede 1:10:06 1:09:58
2 Rose Headley 1980 Borne 1:10:28 1:10:14
3 Leonie Postma 1979 LAAC Twente 1:11:14 1:11:10
4 Maria Arbizu 1981 Hengelo Ov 1:13:45 1:13:38
5 Leonie Brummer 1990 Almelo 1:14:22 1:14:18
6 Jolanda Gerritsen TION 1:14:44 1:14:30
7 Karin Wartena 1966 Haaksbergen 1:16:19 1:16:05
8 Susanne Wentink-Nijhuis 1988 TION 1:17:15 1:17:11
9 Christine van Pareren Ahaus 1:19:59 1:19:54
10 Marleen Duivenvoorden 1984 TION 1:20:08 1:19:53
11 Nicol Oonk 1990 TION 1:20:46 1:20:31
12 Minke Nijdam 1988 Enschede 1:21:15 1:21:00
13 Fiona Jacobs 1970 Almelo 1:23:35 1:23:31
14 Kirsten Postma 1979 Almelo 1:23:50 1:23:45
15 Ellen Bijkerk 1966 Enschede 1:24:01 1:23:52
16 Berber Smit 1989 Almelo 1:24:12 1:24:04
17 Marja Greven 1958 Enschede 1:24:18 1:24:02
18 Martine jonker 1974 Enschede 1:24:34 1:24:25
19 Stephanie Hagels 1994 Nordhorn 1:25:15 1:25:07
20 Sonja Brüna 1975 Nordhorn 1:25:18 1:25:11
21 Judith Asbreuk 1967 TION 1:25:49 1:25:38
22 Alice Gibson 1980 De Lutte 1:27:12 1:26:54
23 Alexa Huck 1968 Ahaus 1:27:29 1:27:09
24 Annelies van der Burg 1955 Enschede 1:27:40 1:27:27
25 Jose Busch 1959 AV Haaksbergen 1:27:48 1:27:34
26 Jacquelien Jacobs 1960 AV Haaksbergen 1:27:48 1:27:34
27 Annemarieke Maltha 1966 TION 1:28:22 1:28:12
28 Marta Berezowska 1978 Enschede 1:28:31 1:28:13
29 Jolijn van Breda 1979 Enschede 1:28:31 1:28:13
30 Martine Somberg 1969 Almelo 1:29:44 1:29:36
31 Nancy Robers 1977 Enschede 1:30:47 1:30:32
32 Yvonne Deterd 1967 Holten 1:30:47 1:30:29
33 Marijn van Beek 1986 Enschede 1:31:42 1:31:25
34 Doina Bucur 1979 Enschede 1:32:25 1:32:17
35 Inge-Loes Willemsen 1989 Enschede 1:33:25 1:33:15
36 Willemijn Vredegoor 1992 Enschede 1:33:25 1:33:15
37 Suze stijckel 2001 Enschede 1:34:15 1:33:56
38 Petra Andriessen 1967 TION 1:36:48 1:36:32
39 Jose Wrekenhorst 1966 Iphitos 1:36:54 1:36:48
40 Tanja Geurtse 1974 Lemelerveld 1:36:54 1:36:40

HALVE MARATHON – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Nico Klein Poelhuis 1980 TION 1:18:24 1:18:24
2 Steven Mengels 1985 TION 1:21:28 1:21:28
3 Ron Höfte 1962 LAAC Twente 1:26:57 1:26:57
4 Peter Visser 1973 Iphitos 1:28:15 1:28:14
5 Emile van der Zande 1964 Iphitos 1:29:04 1:29:01
6 Maurits Klatte 1986 Enschede 1:29:12 1:29:10
7 Wout van den Boom 1989 Enschede 1:33:36 1:33:33
8 K. Said Nasser 1972 TION 1:34:06 1:34:06
9 Martijn Oude Nijhuis 1978 Enschede 1:34:13 1:34:09
10 Thijs Hekman 1990 Enschede 1:35:10 1:35:09
11 Richard Evering 1983 Enschede 1:36:10 1:35:53
12 Vincent Evering 1983 Haaksbergen 1:37:35 1:37:17
13 Laurens Koenjer 1984 Raalte 1:37:56 1:37:52
14 Hilbert Elsinga 1967 Enschede 1:38:34 1:38:28
15 Pascal Butterhoff 1974 LAAC Twente 1:38:38 1:38:38
16 Ahmed A. Hashi 1972 Gronau 1:38:58 1:38:58
17 Hans Pluimers Nijverdal 1:39:20 1:39:19
18 Jakob Kramers 1976 Enschede 1:39:57 1:39:45
19 Erwin Stam 1973 Rijssen 1:40:17 1:40:10
20 Peter Wrekenhorst 1969 Iphitos 1:43:29 1:43:23
21 Aert Bakker 1951 Enschede 1:43:38 1:43:36
22 Marcel Berkhout 1971 Edegem 1:44:22 1:44:10
23 Peter Karman 1976 Bennebroek 1:44:27 1:44:22
24 Elmer Mulder 1983 TION 1:44:50 1:44:33
25 Guido Schoofs 1968 Hengelo Ov 1:45:08 1:44:49
26 Frans Wijlens 1954 Losser 1:46:33 1:46:30
27 Simon Zöphel 1997 Rotterdam 1:47:46 1:47:34
28 Alex Kamphuis 1992 Kriegsdorf 1:48:00 1:47:49
29 Chris van der Spek 1956 Enschede 1:48:01 1:47:50
30 Ruud Roelofsen 1987 Enschede 1:48:10 1:48:07
31 Wouter van Beek 1981 Almelo 1:48:21 1:48:16
32 Burkhard Kajueter 1966 Emsbueren 1:48:59 1:48:56
33 Ronald Aarts 1962 TION 1:49:25 1:49:04
34 Erik Bosman 1960 TION 1:50:12 1:50:06
35 Alberto Wessel 1964 Losser 1:50:26 1:50:11
36 Dion Regtop Enschede 1:50:42 1:50:25
37 Henk-Jan Oostendorp 1977 Hengelo Ov 1:52:32 1:52:13
38 Richard Mast 1974 Avanti-Wilskracht 1:53:06 1:52:57
39 John Röring 1963 Enschede 1:53:16 1:52:59
40 Christ Verbunt 1947 Enschede 1:54:17 1:54:09
41 Hugo Geurtse 1973 Lemelerveld 1:54:21 1:54:08
42 Mark Verbunt 1973 Enschede 1:54:23 1:54:13
43 Berto Sonder 1969 Overdinkel 1:54:43 1:54:22
44 Ferry Wunnink 1975 Lemelerveld 1:55:06 1:54:54
45 Arjen Hoogervorst 1950 Hengelo Ov 2:03:48 2:03:29
46 Bart van den Berg 1997 Enschede 2:07:56 2:07:46
47 Leo Gollenbeek 1950 TION 2:08:55 2:08:43
48 Gerhard Over 1953 Meppen 2:11:10 2:11:05
49 Eric de Wit 1963 Duiven 2:11:53 2:11:31
50 Bart Sachse 1969 Enschede 2:16:30 2:16:24
51 Jan Marc Kok 1978 Vechtdallopers 2:42:48 2:42:28

HALVE MARATHON – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Gea Siekmans 1963 TION 1:38:47 1:38:47
2 Monique Kropmans 1964 LAAC Twente 1:44:57 1:44:55
3 Monique Kroeze 1964 AVR ’69 1:49:45 1:49:38
4 Mireille Aaftink 1981 Hengelo Ov 1:52:15 1:52:12
5 Monique Meijer 1965 Ruurlo 1:52:23 1:52:04
6 Monique Lohuis 1979 TION 1:53:06 1:52:57
7 Kyra Schoemaker 1992 Hardenberg 1:55:32 1:55:12
8 Rianne Gerritsen 1994 Enschede 1:57:32 1:57:25
9 Maaike Barneveld-Wissink 1977 TION 1:57:32 1:57:21
10 Monique Wijma 1976 Enschede 2:11:23 2:11:04
11 Marja Bakker 1957 TION 2:11:53 2:11:32
12 Monique Pegge-Kienhuis 1969 Langeveen 2:20:04 2:19:49
13 Joyce de Witte-Paus Manderveen 2:20:19 2:20:04
14 Annika Jaansoo 1977 Enschede 2:21:17 2:21:05
15 Sophie Gill 1976 Enschede 2:25:26 2:25:14

KIDSRUN 4 T/M 9 jaar – Jongens

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sven Kosters 2007 Marathon Pim Mulier 3:46 3:45
2 Lars Heubach 2006 TION 3:49 3:47
3 Luuk Bruins Slot 2008 Enschede 3:50 3:49
4 Jelte Hek 2007 Marathon Pim Mulier 4:01 3:59
5 Boudewijn Peters 2007 Enschede 4:10 4:07
6 Finn Posthuma 2010 Enschede 4:29 4:27
7 Seth Veldman 2008 Enschede 4:32 4:31
8 Jelle Wensing 2008 TION 4:37 4:36
9 Jayden Bent 2008 Enschede 4:42 4:40
10 Kyan Bruins Slot 2010 Enschede 5:02 5:01
11 Floris Reenalda 2010 Hengelo Ov 5:02 5:02
12 Sven Posthuma 2012 Enschede 5:14 5:13
13 Bram Heubach 2010 Enschede 5:18 5:16
14 Milan ten Hagen 2008 Enschede 5:25 5:25
15 Mart Balster 2010 Enschede 5:32 5:29
16 Merijn Wildschut 2009 TION 5:32 5:30
17 Jamie van den Berg 2009 Hengelo Ov 5:40 5:38
18 Dean Bilecky 2010 Enschede 5:41 5:38
19 Tijn Reenalda 2012 Hengelo Ov 5:47 5:47
20 Kyan Becking 2010 Enschede 5:48 5:45
21 Yasin Abdoel 2010 TION 5:51 5:49
22 Dean van Overveld 2011 Enschede 6:07 6:05
23 Sem Postma 2010 Enschede 6:13 6:10
24 Sebastiaan Peters 2010 Enschede 6:22 6:20
25 Kay Baars 2009 TION 6:25 6:24
26 Thijmen Balster 2012 Enschede 6:29 6:26
27 Jesper Evering 2012 Haaksbergen 7:48 7:45

KIDSRUN 4 T/M 9 jaar – Meisjes

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ruby Jansen 2007 Marathon Pim Mulier 3:39 3:38
2 Dianthe scherphof 2007 Goor ’75 3:43 3:42
3 Jente van der Meer 2007 TION 3:51 3:50
4 Nikki Mulder 2007 TION 4:00 3:58
5 Robien Nijmeijer 2008 Iphitos 4:36 4:35
6 Minke Hek 2010 Hengelo Ov 4:45 4:44
7 Gwen Wiedemeijer 2009 Marathon Pim Mulier 4:58 4:56
8 Manon Loof 2008 Enschede 5:05 5:02
9 Evelien Gosselink 2008 TION 5:15 5:13
10 Esmee Brunnenkreef 2009 Enschede 5:22 5:20
11 Marlique Hondebrink 2007 Enschede 5:25 5:22
12 Jasmijn Hulshoff 2010 Enschede 5:28 5:26
13 Anna Baalman 2008 Enschede 5:32 5:30
14 Iris Derksen 2007 TION 5:52 5:50
15 Isabella Baalman 2010 Enschede 6:00 5:59
16 Femke Toonstra 2009 Enschede 6:01 5:59
17 Liza Oude Nijhuis 2009 Enschede 6:08 6:05
18 Lina te Nijenhuis 2008 Enschede 6:24 6:22
19 Marit Schepers 2007 Enschede 6:30 6:26
20 Puck van den Berg 2012 Hengelo Ov 6:44 6:40
21 Tess HUlleman 2010 Hengelo Ov 6:49 6:47
22 Cheeny Im-on 2012 Enschede 7:30 7:26
23 Anna Baars 2013 TION 8:34 8:31
24 Eva Hulleman Hengelo Ov 9:02 9:00

KIDSRUN 10 T/M 12 jaar – Jongens

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rens Gosselink 2006 TION 7:19 7:18
2 Milan Veenstra 2004 TION 7:50 7:49
3 Jesse Mulder 2004 TION 7:51 7:50
4 Mika ten Doeschot 2006 Marathon Pim Mulier 8:05 8:03
5 Ewan Nijmeijer 2006 Iphitos 8:11 8:09
6 Leon WIedemeijer 2006 Marathon Pim Mulier 8:19 8:17
7 Cars Bennink 2005 Enschede 8:34 8:32
8 Max Bruins Slot 2006 Enschede 9:05 9:03
9 Maylan Nijhuis 2005 TION 9:05 9:03
10 Hugo Peters 2004 TION 9:20 9:18
11 Espen Folkner 2006 Enschede 9:23 9:20
12 Duncan Richards 2005 Enschede 9:36 9:35
13 Collin van der Scheer 2006 Enschede 9:46 9:44
14 Mauro Veneziano 2006 TION 10:30 10:28
15 Bas Rinket 2006 TION 11:13 11:10

KIDSRUN 10 T/M 12 jaar – Meisjes

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Celine Spinder 2005 Marathon Pim Mulier 7:47 7:45
2 Annemarie Gosselink 2004 TION 8:17 8:15
3 Sanne Löhr 2003 Enschede 9:26 9:24
4 Justina Koffi 2006 Enschede 9:28 9:26
5 Noa Hulshof 2005 TION 9:34 9:32
6 Sandrine Wiebes 2005 Enschede 9:50 9:48
7 Kirsten van Veenendaal 2005 TION 10:04 10:02

NORDIC WALKING – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jelle Bloemendaal 1951 TION 1:08:56 1:08:29
2 Bert van der Velde 1957 TION 1:25:56 1:25:28
3 Gerald Manders 1940 TION 1:28:45 1:28:13
4 Frits Folkner 1952 TION 1:30:51 1:30:19

NORDIC WALKING – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Annemieke van der Meer 1976 TION 1:09:06 1:08:41
2 Anouk Hulshoff 1976 TION 1:09:14 1:08:49
3 Joke Roelofs 1951 TION 1:09:15 1:08:50
4 Mieke Harbers 1950 TION 1:09:15 1:09:15
5 Ine Stokvis 1953 TION 1:17:45 1:17:20
6 Silvia Slot 1971 TION 1:19:01 1:18:34
7 Dorien Koenders TION 1:19:31 1:19:04
8 Ans Smit TION 1:19:32 1:19:05
9 Alide van der Horst 1955 TION 1:20:50 1:20:19
10 Mariane Nobels Hali 1950 TION 1:20:50 1:20:19
11 Rikie Scholten 1952 TION 1:22:29 1:22:00
12 Foekje Bakker TION 1:22:29 1:22:00
13 Marijke Weerkamp 1948 TION 1:25:56 1:25:28
14 Nicky Aarts 1964 TION 1:25:56 1:25:29
15 Wilma van der Velde 1960 TION 1:25:56 1:25:28
16 Debby Burnink 1967 TION 1:30:51 1:30:18

 

Svws-logo-280x100-3Asbreuk-logo-280x100-grijs
Runnersworld-logo-280x100-grijs