3.1-1920×757

Uitslagen snel
beschikbaar
3.2-1920×757

Bruto en netto tijden
op uitslagen.nl
3.3-1920×757

Een blijvende herinnering
Runnersworld-logo-280x100-grijs
Svws-logo-280x100-3

Uitslagen 2015

De finishtijden zijn elektronisch geregistreerde bruto en netto tijden. Op deze pagina en op uitslagen.nl worden de uitslagen van 2015 gepubliceerd.

KIDSRUN 4 T/M 7 jaar – Jongens

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Merlijn Schuurman 2009 Enschede 4:46 4:40
2 Lars Weldink 2009 Enschede 4:46 4:41
3 Seth Veldman 2008 Enschede 4:50 4:46
4 Jelle Wensing 2008 TION 4:53 4:51
5 Pepijn Groot Wassink 2008 Enschede 4:57 4:54
6 Niv Gill 2007 Enschede 5:02 5:00
7 Koen Diepenveen 2007 Enschede 5:03 5:00
8 Tom Kromhout van der Meer 2008 Enschede 5:04 5:02
9 Stijn Wijma 2009 Enschede 5:06 5:04
10 Finn Posthuma 2010 Enschede 5:17 5:16
11 Quinn Hertong 2009 Enschede 5:53 5:52
12 Kay Baars 2009 Enschede 6:01 5:59
13 Dean van Overveld 2011 Enschede 6:30 6:25
14 Jayden de Vries 2010 Enschede 6:34 6:30
15 Sven Posthuma 2011 Enschede 6:42 6:40
16 Koen Wijma 2011 Enschede 6:50 6:48
17 Sebastiaan Peters 2010 Enschede 6:57 6:55
18 Robin Weldink 2011 Enschede 7:00 6:53

KIDSRUN 4 T/M 7 jaar – Meisjes

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Dianthe Scherphof 2007 Goor ’75 4:10 4:08
2 Lieke ter Riet 2008 Enschede 4:58 4:57
3 Laureen van der waal 2007 TION 5:02 5:00
4 Veerle Groot Wassink 2010 Enschede 5:11 5:09
5 Esmee Brunnenkreef 2009 Enschede 5:24 5:23
6 Yasmine Gravenberch 2010 Hengelo 5:49 5:47
7 Femke Toonstra 2009 Enschede 5:58 5:55
8 Marit Schepers 2008 Enschede 6:46 6:41
9 Nikki Attema 2011 Enschede 7:10 7:04
10 Puk Wensing 2010 Enschede 7:10 7:07

KIDSRUN 8 T/M 12 jaar – Jongens

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Laurence ten Brinke 2002 AV Rijssen 7:17 7:16
2 Jesse Mulder 2004 TION 7:25 7:24
3 Sam Bosselaar 2003 Gronau 7:27 7:25
4 Runar Slinkman 2007 Rijssen 7:45 7:43
5 Milan Veenstra 2004 Enschede 7:52 7:51
6 Alex Nauta 2004 Enschede 7:55 7:52
7 Boudewijn Peters 2007 Enschede 8:05 8:04
8 Martin Schout 2004 Enschede 8:13 8:12
9 Lars Heubach 2006 TION 8:14 8:12
10 Cars Bennink 2005 Enschede 8:14 8:13
11 Hugo Peters 2004 TION 8:22 8:21
12 Luuk Vagevuur 2007 Enschede 8:25 8:23
13 Steijn Löhr 2007 Enschede 9:05 9:04
14 Damian Krol 2004 Enschede 9:26 9:24
15 Quinten Krol 2006 Enschede 9:27 9:25
16 Mauro Veneziano 2006 TION 9:29 9:27
17 Pan Gill Enschede 9:40 9:38
18 Karlijn Vagevuur 2005 Enschede 10:27 10:25

KIDSRUN 8 T/M 12 jaar – Meisjes

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Silke de Haan 2006 TION 8:14 8:13
2 Jente van der Meer 2007 TION 8:16 8:14
3 Nina Eiling 2004 Enschede 8:27 8:26
4 Puk Bosselaar 2006 Gronau 8:31 8:29
5 Sanne Löhr 2003 Enschede 8:41 8:40
6 Justina Koffi 2006 Enschede 8:43 8:40
7 Kirsten Schepers 2005 Enschede 9:16 9:14
8 Elena Bakker 2007 Enschede 10:41 10:41
9 Eva Veldman 2006 Enschede 13:35 13:32

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Steven Mengels 1985 Enschede 29:18 29:16
2 Izak Hanse 1993 Enschede 29:40 29:38
3 Niels krake 1983 Almelo 30:18 30:16
4 Eric Boersma 1986 Enschede 30:23 30:21
5 Stijn Jansen Enschede 30:27 30:25
6 Han Disveld 1989 TION 30:43 30:41
7 Daan Schouten 1994 Almelo 31:14 31:11
8 Pavel Palyanov 1998 Marathon Pim Mulier 31:15 31:12
9 Rick Somberg 1994 Enschede 31:16 31:13
10 Anatoliy Palyanov 1975 Marathon Pim Mulier 31:48 31:45
11 Andre Neerlaar 1970 31:57 31:54
12 Roy Kolkman 1974 Oldenzaal 32:18 32:15
13 Niels tr Horst Enschede 32:28 32:24
14 Sander Veger 1998 TION 32:34 32:32
15 Hans Gelten 1979 Wierden 33:22 33:20
16 Hilbert Dijkstra Enschede 33:29 33:25
17 Harold Fraterman 1971 Losser 33:30 33:28
18 Aitor Berasaluce 1985 Enschede 34:03 33:48
19 Jamaal Hashi Gronau 34:26 34:21
20 Tonnie Nordkamp 1964 Enschede 35:50 35:45
21 Dennis Wisselo 1982 Enschede 35:54 35:52
22 Ronald Kwint 1965 Deventer 35:59 35:54
23 Emile Gras 1978 Vriezenveen 36:21 35:58
24 Vincent Gooiker 1973 Hengelo Ov 36:50 36:44
25 Maik ten Brink 1983 Dieren 37:12 36:48
26 Jefry Heddema 1991 Enschede 37:31 37:24
27 Jan Bart van Merksteijn Hengelo Ov 38:10 37:59
28 Gerben Damhuis 1985 Enter 38:14 38:09
29 Tonny Eulderink 1960 Dutch Runners 38:17 38:12
30 Erik Oudenampsen 1962 TION 38:26 38:14
31 Johny Rower 1956 TION 38:27 38:21
32 Erik Bosman 1962 Enschede 38:46 38:39
33 Dominic Post 1978 Enschede 38:47 38:33
34 Erik Dijkema 1990 Enschede 38:57 38:52
35 Jeroen Germanus 1987 Enschede 39:08 39:02
36 Ruud Schulte 1990 Denekamp 39:15 39:05
37 Jeroen Ten Veen 1990 Enschede 39:17 39:12
38 Mark Hulleman 1981 Hengelo Ov 39:27 39:24
39 Paul Ezendam 1984 Goor 39:40 39:35
40 Markus Rens 1971 Enschede 39:42 39:25
41 Carel van Leeuwen 1955 TION 39:47 39:44
42 Maarten Groot Wassink 1981 TION 39:53 39:45
43 Ties Leijssenaar 1999 Enschede 39:57 39:47
44 Stephan Leijssenaar 1967 TION 39:58 39:48
45 Peter van Eldik 1971 Arnhem 40:07 40:02
46 Christ Verbunt 1947 Enschede 40:11 40:00
47 Patrick Neijs 1985 Hengelo Ov 40:20 40:09
48 Tiago Fioreze 1979 Enschede 40:31 40:27
49 André Beddinkhaus 1969 Avanti-Wilskracht 40:55 40:46
50 Auke van Harten 1979 Duiven 41:01 40:52
51 Frank kamphuis 1982 Enschede 41:07 41:02
52 Rene ter Horst 1956 Enschede 41:34 41:12
53 Rob Vergeer 1980 Enschede 41:42 41:25
54 Martijn Oostrik 1983 Enschede 41:43 41:23
55 Björn Spiele 1976 Enschede 41:43 41:36
56 Jordy Scheggetman 1979 Rijssen 41:45 41:27
57 Norbert Krol 1972 Enschede 41:46 41:34
58 Arjan Bijkerk 1968 Enschede 41:48 41:36
59 Rogier Teunis Almelo 41:59 41:49
60 Gert Winkelman 1964 Enschede 42:21 42:04
61 Paul Tiggeler 1967 Hengelo Ov 42:25 41:56
62 Dick ten Kate 1952 Enschede 42:33 42:26
63 Marc Woesthuis 1973 TION 42:42 42:40
64 Jerome Bralds 1996 Enschede 43:17 43:04
65 Wilfried Wessels 1955 Enschede 43:39 43:20
66 Wick Heijenk 1999 Holten 43:45 43:16
67 Theo Roelofs 1958 44:20 44:12
68 Jeroen Eijsink 1969 Enschede 44:28 44:18
69 Marco Aelen 1968 Enschede 44:30 44:23
70 Ralf Egberink Enschede 44:44 44:27
71 John de Jong 1961 Enschede 44:46 44:28
72 Udo Zwart 1959 Hengelo Ov 44:52 44:28
73 Dennis Schuit 1968 Enschede 44:54 44:31
74 Roy Lippinkhof 1983 Enschede 44:55 44:35
75 John Teunissen 1962 Enschede 45:10 44:52
76 Norbert Bode 1969 Enschede 45:11 44:48
77 Gert Vossebelt Enschede 45:30 45:04
78 Eusta Broshuis 1966 Enschede 45:45 45:17
79 Niek Bruins 1975 Enschede 46:00 45:38
80 Jorgen Voordes 1970 Rijssen 46:05 45:35
81 Niels Vogelzang 1976 Almelo 46:07 45:44
82 Gerrit schuurink 1953 Enschede 47:12 46:56
83 Rob Bömer 1961 Enschede 47:13 46:57
84 Philippus Baalman 1975 Enschede 47:36 47:05
85 Hermie Schulte 1959 Denekamp 47:41 47:31
86 Derwin Vuurboom 1963 Avanti-Wilskracht 47:50 47:29
87 Johan Aalderink 1967 Enter 47:59 47:38
88 Paul Vaneker 1954 Iphitos 48:19 47:57
89 Tonnie van Oort Enschede 48:26 48:03
90 Frits Hijlkema 1950 Enschede 48:32 48:10
91 Robert Analbers Enschede 48:34 48:09
92 Alex Tiehuis Enschede 49:22 49:09
93 Gerrit Schuitema 1947 Emmen 49:33 49:22
94 Max van Beurden 1948 Loopgroep Het Lageveld 49:38 49:11
95 Peter Zendman 1963 Enschede 50:18 50:10
96 Rob Veger 1968 Enschede 50:56 50:40
97 Michel Glintmeijer 1972 Enschede 51:13 51:08
98 Hans Slot 1965 Loopgroep Het Lageveld 51:24 50:57
99 Gerrit Schoppink 1945 TION 51:46 51:40
100 Miguel Martinez 1979 Enschede 52:11 52:03
101 Tamas Fulep 1969 Enschede 52:27 52:02
102 Roelof Friskes Enschede 52:37 52:30
103 Pieter Brouwer 1964 Eibergen 52:41 52:20
104 J Terveer 1959 Neede 52:41 52:19
105 Morten Smale 1997 Enschede 53:10 52:50
106 Gerrit Brinkman Enschede 53:32 53:21
107 Gj Noppers 1969 Uelsen 54:04 53:45
108 Theo Ezinga 1959 Enschede 54:26 54:03
109 Gert Welmerink 1965 Winterswijk 54:32 54:16
110 Maurits Hulshof 1969 Enschede 54:50 54:36
111 Jelmer hijlkema 1979 Enschede 1:28:38 1:28:12

TEN BRINKE GROEP 8 KM RUN – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rianne Aarnink 1986 TION 32:56 32:44
2 Janeri Froberg 1996 NSAV ’t Haasje 33:19 33:17
3 Sam Wennink 2000 Hengelo 34:49 34:47
4 Wienke Posthuma 1982 TION 38:07 38:00
5 Irna van der Molen 1969 Enschede 38:27 38:20
6 Susan Bevelsborg 1987 Hengelo Ov 39:18 39:07
7 Sylvia van der Zand 1974 TION 39:20 39:16
8 Linda Slaat 1987 Goor ’75 39:35 39:26
9 Manon dik 1988 Almelo 39:56 39:46
10 Gerdien Vagevuur-Bramer 1979 Enschede 39:57 39:53
11 Joke Markerink 1984 Enschede 40:16 40:14
12 Marijke Kenkhuis 1979 TION 40:20 40:17
13 Maetine Withag 1975 LAAC Twente 40:28 40:25
14 Merlissa Zandbergen 1989 Rijssen 41:45 41:27
15 Marijn Dikken 1982 Enschede 41:47 41:41
16 Manon Wegdam Enschede 41:49 41:35
17 Dieuwertje Zult 1992 Wageningen 42:16 42:07
18 Ellen Bijkerk 1966 Avanti-Wilskracht 42:29 42:16
19 Sophie Gill 1976 Enschede 42:32 42:21
20 Elvira Waanders 1989 Goor 42:48 42:40
21 Kim Elfring 1978 Enschede 42:55 42:39
22 Anne Scholten 1980 Enschede 42:56 42:35
23 Jennifer van Huizen 1993 Enschede 42:56 42:29
24 Heleen te Wierik 1962 TION 43:03 42:50
25 Lisa Beld 1993 Almelo 43:12 43:08
26 Marloes Klumpers 1992 AV Haaksbergen 43:13 43:04
27 Inge Reijmer 1971 Goor 43:18 42:52
28 Manuela Dierink 1976 Alemolo 43:21 43:16
29 Jasmijn Maseland 1995 Enschede 44:16 43:49
30 Linda Hulsegge 1987 Borne 44:44 44:36
31 Danique Nieuwe Weme 1988 Agelo 44:57 44:32
32 Sharon ten Berge 1990 Wierden 45:04 44:57
33 Marjolein van Ende 1988 Enschede 45:06 44:52
34 Monique Wijma 1976 Enschede 45:07 44:51
35 Karin Bruil 1989 Enschede 45:11 44:48
36 Chris Filippo 1969 Hengelo 45:12 44:48
37 Linda Ruël 1983 Lattrop-Breklenkamp 45:14 44:49
38 Britta te Nijenhuis 1987 Utrecht 45:43 45:16
39 Sandra Rikkerink 1982 Hengelo 45:43 45:25
40 Sandra Pieterson 1969 Enschede 45:45 45:18
41 Hanneke borgman 1981 Almelo 46:06 45:53
42 Miranda Kiers 1980 Westerhaar-Vriezenv Wijk 46:06 45:57
43 Marian ten Voorde 1962 Haaksbergen 46:07 45:52
44 Afke Heurman 1975 Enschede 46:09 45:54
45 Christel ScholteLubberink 1966 Enschede 46:10 45:54
46 Jacqueline Kerklau 1973 Enschede 46:11 45:53
47 Marijke Drost 1996 Enschede 46:17 46:02
48 Manon Kuipers 1977 Almelo 46:31 46:18
49 Maaike Helthuis 1989 Enschede 46:34 46:23
50 Christa bralds 1966 Enschede 46:45 46:32
51 Irene Rutten 1992 Hengelo Ov 46:50 46:36
52 Judith Bolhaar 1977 Enschede 46:52 46:23
53 Taryn Schomakers 1992 Enschede 47:09 46:58
54 Evelijne Slutter 1978 Enschede 47:12 46:58
55 Chantal Joldersma 1981 Enschede 47:13 46:56
56 Monique Gerritsen 1970 Triathlon 47:15 47:05
57 Judith Rinsema 1978 Enschede 47:19 47:04
58 Janneke de Jong 1980 Enschede 47:21 46:52
59 Lille Klausing 1961 Neuenkirchen 47:30 47:07
60 Melissa kolthof 1989 Borculo 47:35 47:10
61 Veronique Ligtenberg 1968 Enschede 47:56 47:32
62 Suze stijckel 2001 TION 47:58 47:44
63 Karin nieuwenhuis 1973 Utrecht 48:00 47:41
64 Chantal Geerdink 1979 Haaksbergen 48:02 47:51
65 Annet Bakker 1956 Enschede 48:09 48:00
66 Marieke Diepeveen 1979 Enschede 48:18 48:08
67 Lizandra Belle 1996 Enschede 48:24 48:19
68 Sharon Gast 1990 Twenterand 48:33 48:16
69 Anouk Broekmate 1988 Nijverdal 48:35 48:18
70 Simone ter Horst 1964 Enschede 48:36 48:16
71 Anita Kolkman 1973 Almelo 48:38 48:24
72 Maud Bloemendaal 1980 Mariaparochie 48:39 48:24
73 Mariëlle Dekker 1982 Enschede 48:49 48:19
74 Ymke Kleissen 1990 Enschede 49:02 48:34
75 Linda van der zande 1978 Enschede 49:03 48:41
76 Karlijn Ordelmans 1988 Haaskbergen 49:04 48:51
77 Ellen Eijsink 1988 Haaksbergen 49:04 48:51
78 Holl-Bevers Esther 1967 Marathon Pim Mulier 49:04 48:54
79 Anita Borgerink 1965 TION 49:07 48:59
80 Wendy Wassink 1976 Enschede 49:09 48:58
81 Sabine Staas 1961 Bramsche 49:11 48:47
82 Marijke Rower-Lowes Enschede 49:13 49:06
83 Shama Balkaran 1968 TION 49:13 49:06
84 Erica Rompelman 1979 Enschede 49:16 49:03
85 Sonja ten Dam 1958 Hengelo Ov 49:20 49:03
86 Ria Busschers 1951 Boekelo 49:22 49:15
87 Astrid Meijer 1984 Eibergen 49:27 49:15
88 Rianne Rutten 1988 Hengelo Ov 49:38 49:24
89 Sasja van der Meer 1979 Enschede 49:39 49:09
90 Marita Geerdink 1967 Marathon Pim Mulier 49:48 49:39
91 Liesbeth van den Berg 49:52 49:39
92 Claudia van Daalen 1977 Enschede 50:01 49:40
93 Ingrid Deuzeman 1978 Enschede 50:13 50:10
94 Denise Doeve 1979 TION 50:13 50:10
95 Aylin Kamali 1989 Enschede 50:19 50:01
96 Taline Daoud Enschede 50:20 50:02
97 Ruth Kolthof 1992 Enter 50:32 50:11
98 Heidi Kolfoort 1976 ActiveRunning 50:35 50:09
99 Ilône Davina 1961 Marathon Pim Mulier 50:49 50:40
100 Esther Doosje 1976 Enschede 50:51 50:32
101 Sietske van Gool 1989 Enschede 50:51 50:21
102 Ria Evers Almelo 51:00 50:40
103 Jolanda Muhlenbaumer 1966 Enschede 51:21 51:07
104 Renée Ripken 1991 Enschede 51:21 51:06
105 Karin ten Dam 1959 Hengelo 51:31 51:15
106 Maaike vd Burg 1976 Wierden 51:37 51:18
107 Jacqueline Brinkman 1976 Enschede 51:40 51:37
108 Harriet Groen 1959 Enschede 51:43 51:17
109 Stefanie Taal 1985 De Lutte 51:51 51:24
110 Kristel Grobben 1991 Enter 51:57 51:36
111 Noël Aalderink 1999 Enter 51:57 51:37
112 Birgit Kamstra 1961 Enschede 51:58 51:46
113 Mirjam Schrijver 1973 Alemlo 52:02 51:57
114 Mintha Veldkamp 1963 Enschede 52:04 51:55
115 Melanie Hooijkaas 1991 Borculo 52:10 51:45
116 Delia hofman 1980 Enschede 52:11 52:03
117 Wendy Cramer Bornemann 1978 Enschede 52:14 51:59
118 Claudia Kuiper-Nijhuis 1969 TION 52:24 52:06
119 Rianne Walda 1985 Enschede 52:27 52:02
120 Nathasja Otter 1976 Enschede 52:28 52:03
121 Christa Geels 1978 Enschede 52:28 52:03
122 Chantal Fieten 1981 Almelo 52:43 52:22
123 Henriët Eding 1982 Wierden 52:43 52:22
124 Tess Espinosa y Peral 1999 Enschede 53:10 52:50
125 Annemarie de Jong 1984 Enschede 53:18 52:48
126 Hetty Bertelink 1970 TION 53:32 53:20
127 Sandra van Weezep 1979 Enschede 53:38 53:11
128 Maaike Bos 1979 Enschede 53:41 53:15
129 Annelous van Toor 1969 Enschede 53:52 53:34
130 Jet Luinstra 1965 Voorst gem Voorst 53:52 53:34
131 Marjolein Bremmer 1979 Wierden 53:53 53:34
132 Tanja Noppers 1972 Uelsen 54:04 53:45
133 Rebecca de Jonge 1975 Enschede 54:23 54:04
134 Marja Ezinga 1967 Enschede 54:26 54:04
135 Cindy van Goor 1984 Enschede 54:31 54:19
136 Aafke Verburgh 1978 Enschede 54:31 54:19
137 Joyce kleine 1983 Enschede 56:13 55:47
138 Marell ten Bolscher 1999 Rijssen 56:26 55:57
139 Femke Voordes 2000 Rijssen 57:07 56:39
140 Kim Reehuis 1991 Witharen 58:17 57:49
141 Inge Hurenkamp 1970 Enschede 1:01:12 1:00:47
142 Brigitte de reus 1970 Enschede 1:03:29 1:03:20

15 KM – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wouter Doesburg 1992 Rekken 53:50 53:49
2 Tim Jongman 1983 Enschede 55:07 55:03
3 Stefan Filart 1983 Borne 1:00:18 1:00:16
4 Roedi ter Bals 1961 Neede 1:00:50 1:00:48
5 Raymond Zeeman 1970 Losser 1:01:24 1:01:22
6 Roy te Lintelo 1970 LAAC Twente 1:02:08 1:02:05
7 Tim Gerrits 1988 LAAC Twente 1:03:44 1:03:41
8 Niels Beekman 1981 Enschede 1:05:22 1:05:20
9 Richard Leusink 1967 Haaksbergen 1:05:24 1:05:21
10 Marcel Jacobs 1966 Almelo 1:06:05 1:06:02
11 Marcel Romkes 1969 Holten 1:06:18 1:06:04
12 Bram Krijnen 1983 Enschede 1:06:23 1:06:22
13 Antoine van Hirtum 1991 Kronos 1:06:45 1:06:30
14 Stefan Loman 1986 LAAC Twente 1:07:04 1:07:00
15 Karim Affia 1978 Enschede 1:07:19 1:07:11
16 Anton Bolhaar Oldenzaal 1:08:11 1:08:09
17 Nick Boonstra 1987 Hengevelde 1:09:20 1:09:14
18 Roy Padberg 1971 Avanti-Wilskracht 1:09:49 1:09:41
19 Berend Veenendaal 1964 Losser 1:10:16 1:10:11
20 Mart Scheper 1993 Borne 1:10:20 1:10:14
21 Leendert van Veen 1993 De Hoeve 1:10:27 1:10:18
22 Patrick Slaghekke 1968 Markelo 1:10:46 1:10:36
23 Martijn Kromhout van der Meer 1971 Enschede 1:11:24 1:11:17
24 Peter Muntel 1968 Hengelo 1:12:03 1:11:56
25 Ton lammerts 1963 Oldenzaal 1:12:14 1:12:08
26 Jordy Klein Schaarsberg 1991 Enschede 1:12:40 1:12:30
27 Rick Wildeman 1962 Enschede 1:13:28 1:13:20
28 Micha van Hoorn 1979 Hilversum 1:13:32 1:13:28
29 Herman Oude Nijeweme 1959 TION 1:13:42 1:13:35
30 Leon Hogeweg 1988 Enschede 1:13:58 1:13:40
31 Peter Vlaanderen 1962 Enschede 1:14:10 1:14:03
32 Jörgen de Vries 1972 TION 1:14:13 1:14:06
33 Luuc Duijn 1991 Enschede 1:14:28 1:14:16
34 Marc Padberg 1965 Enschede 1:15:09 1:14:57
35 Dean Williams 1966 Enschede 1:15:17 1:15:07
36 Thijmen Somhorst Enschede 1:15:55 1:15:37
37 Feico Hoogeveen 1966 Hengelo Ov 1:15:59 1:15:41
38 Gerard ter Mors 1970 Enschede 1:16:02 1:15:44
39 Stephan Tichelen 1981 Enschede 1:16:29 1:16:25
40 Dirkjan Eendebak 1996 Enschede 1:16:37 1:16:34
41 Ronald Voort 1981 Almelo 1:17:02 1:16:49
42 Dennis Sogtoen 1981 Enschede 1:17:35 1:17:25
43 Erwin Hoving 1981 Hengelo Ov 1:17:42 1:17:21
44 Marcel Zwarteveen 1970 Hengelo Ov 1:17:52 1:17:41
45 Arjen Hertong 1977 Enschede 1:18:01 1:17:45
46 Arno Mues 1970 Enschede 1:18:13 1:18:09
47 Bart brinkhuis 1971 Enschede 1:18:57 1:18:46
48 Berto Sonder 1969 Overdinkel 1:18:59 1:18:47
49 Bas Soetekouw 1994 Enschede 1:19:06 1:18:52
50 Gert Jan Jacobs 1962 Alemlo 1:19:16 1:19:02
51 Martijn Kerkhof 1976 Enchede 1:19:43 1:19:24
52 Sebastiaan Versteeg 1989 Enschede 1:20:31 1:20:16
53 Herman Boersma Enshcede 1:20:32 1:20:27
54 Jasper Kerkwijk 1974 Enschede 1:20:32 1:20:29
55 Ronald Verbeek 1970 Enschede 1:20:32 1:20:26
56 Bert Leeftink 1965 Enschede 1:20:40 1:20:36
57 Bart Kats 1977 Dutch Runners 1:21:01 1:20:57
58 Bennie Bouwman 1949 Enschede 1:21:07 1:20:45
59 Glenn Gerritsen 1990 Enschede 1:22:00 1:21:40
60 Rob Gouw 1953 Goor 1:22:18 1:22:03
61 Christiaan van Dijk 1964 Ahaus – Alstatte 1:22:36 1:22:19
62 Chris Temmink 1969 Hengelo Ov 1:22:43 1:22:35
63 Bennie Rosenbrand 1961 Enschede 1:23:23 1:23:05
64 Charles Heuitink 1972 Borculo 1:23:41 1:23:22
65 Gerrit van Veen 1964 De Hoeve 1:23:54 1:23:45
66 Tim Leusink 1983 TION 1:23:57 1:23:48
67 Johannes de Boer 1983 Enschede 1:23:58 1:23:46
68 Ate Spijksma 1951 Rijssen 1:24:14 1:24:00
69 Bjorn Veldman 1973 Enschede 1:24:25 1:24:01
70 Arnold Newby 1954 Enschede 1:24:52 1:24:39
71 Gerrit Rink 1968 Almelo 1:25:18 1:25:03
72 Dennis Hofste 1980 Enschede 1:25:54 1:25:38
73 Erik ten Kate 1958 Enschede 1:27:19 1:27:09
74 Gijs Koppe 1970 Losser 1:28:10 1:27:56
75 Yme Zuijdgeest 1981 Enschede 1:28:42 1:28:23
76 Sjoerd Flapper 1949 Haaksbergen 1:28:56 1:28:35
77 Arie Bijl 1952 TION 1:28:56 1:28:35
78 Leo Koenders 1951 TION 1:28:56 1:28:36
79 Patrick Haverkort 1984 Enschede 1:28:58 1:28:40
80 Frans Bonthuis 1985 Enschede 1:28:58 1:28:41
81 Sebastiaan Bosma 1979 Hengelo Ov 1:29:21 1:29:05
82 Mark Hilgeholt 1982 Hengelo Ov 1:29:32 1:29:09
83 Feike van Veen 1997 De Hoeve 1:30:15 1:30:06
84 Hilbert-Jan Rosier 1983 Enschede 1:30:33 1:30:21
85 Jaap Koppe 1969 Enschede 1:31:10 1:30:59
86 Tom Schildkamp 1963 TION 1:32:09 1:31:59
87 Wolf-Dieter Daniel 1942 Bramsche 1:34:43 1:34:28
88 Arne Wilmink 1986 Enschede 1:36:05 1:35:48
89 Ronny Oppers 1966 TION 1:37:29 1:37:20
90 Rudi ter Heegde 1959 TION 1:37:59 1:37:50

15 KM – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sandra de Vries Veen 1970 Enschede 1:17:20 1:17:08
2 Fiona Jacobs 1970 Almelo 1:20:19 1:20:15
3 Ilka Schöppner 1968 Geeste 1:21:12 1:21:01
4 Leanne de Boer 1985 Enschede 1:21:13 1:20:59
5 Laura van Velzen 1984 Enschede 1:21:45 1:21:35
6 Sabine van het Bolscher 1982 Delden 1:22:52 1:22:39
7 Nicole Timmerman 1971 Hengelo Ov 1:23:28 1:23:16
8 Ingrid Jansen 1965 Rijssen 1:24:01 1:23:58
9 Barbara Wachtmeester 1972 Hengelo Ov 1:24:31 1:24:24
10 Emmely van der Meer 1980 Almelo 1:24:35 1:24:24
11 Judith Scheper 1991 Hilversum 1:25:23 1:25:18
12 Jeannette Oudejans Enschede 1:25:24 1:25:08
13 Anne de Lange 1986 Enter 1:25:36 1:25:25
14 Jolijn van Breda 1979 Enschede 1:26:30 1:26:19
15 Marta Berezowska 1978 Enschede 1:26:31 1:26:19
16 Jolanda Ossenkoppele 1965 Enschede 1:26:32 1:26:16
17 Marlies Ezendam 1988 Enter 1:27:14 1:27:03
18 Marja Greven 1958 Enschede 1:27:38 1:27:22
19 Joyce Leidelmeijer 1954 Wierden 1:27:48 1:27:33
20 Doortje Scholing 1965 Hengelo 1:27:48 1:27:33
21 Marianne Meyer zuBergsten 1958 Neuenkirchen 1:28:56 1:28:33
22 Ingrid Lanwert 1968 Neuenkirchen 1:28:56 1:28:32
23 Jolanda Gerritsen Enschede 1:28:56 1:28:37
24 Evelien ter Haar-Denekamp 1981 Enschede 1:29:01 1:28:53
25 Margot Strik 1963 Enschede 1:30:32 1:30:19
26 Nathalie Westerbaan 1972 Enschede 1:30:34 1:30:28
27 Sandra Kremers 1981 Enschede 1:31:53 1:31:46
28 Jannie Bokkinga 1974 Enschede 1:32:09 1:31:59
29 Agnes Brunninkhuis 1953 Hengelo 1:32:13 1:31:55
30 Kerensa Broersen 1975 Enschede 1:32:23 1:32:04
31 Petra andriessen 1967 TION 1:34:19 1:34:09
32 Charel Spekenbrink 1990 Ambt Delden 1:34:33 1:34:15
33 Anne van Veen 1995 De Hoeve 1:35:13 1:35:04
34 Natalya oppers 1967 TION 1:37:15 1:37:09
35 Marlou Bokdam 1989 Enschede 1:37:31 1:37:25
36 Linda Zwiers 1993 Enschede 1:38:53 1:38:36
37 Myrthe van der Horst 1992 Vriezenveen 1:44:27 1:44:10

HALVE MARATHON – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Detmar Roessink 1975 TION 1:17:34 1:17:33
2 Michiel Snuverink 1982 Marathon Pim Mulier 1:18:49 1:18:48
3 Roeland Bornebroek 1979 Rotterdam 1:19:04 1:19:03
4 Melvin van der Voet 1973 TION 1:19:47 1:19:47
5 Henk-Jan Kooijman 1969 TION 1:22:31 1:22:28
6 Tjalling de Vries 1982 Enschede 1:27:29 1:27:28
7 Peter Visser 1973 Losser 1:28:10 1:27:47
8 Khedir Said Master 1972 Enschede 1:29:10 1:29:08
9 Simon Engelberts 1967 TION 1:29:16 1:29:13
10 Emile van der Zande 1964 Losser 1:29:40 1:29:15
11 Daan Hardon Alemlo 1:30:32 1:30:31
12 Jeroen Lunding 1975 Enschede 1:32:35 1:32:31
13 Ahmed Hashi Gronau 1:32:39 1:32:31
14 Harry Janssen 1952 1:32:46 1:32:44
15 Antoine van Brummelen 1983 Eibergen 1:32:58 1:32:55
16 Bas Noordkamp 1965 Losser 1:33:06 1:32:42
17 Patrick Goossens 1964 TION 1:34:56 1:34:49
18 Marc Bakhuis 1974 Vriezenveen 1:35:53 1:35:52
19 Rene Bogaarts 1959 Enshcede 1:36:09 1:35:57
20 Brian Bent 1977 Enschede 1:38:51 1:38:48
21 Bert Hommes 1967 Enschede 1:40:09 1:40:02
22 Ruud Roelofsen 1987 Enschede 1:40:19 1:40:14
23 Charles Nijssen 1968 Goor 1:40:30 1:40:04
24 Jos Keulstra 1962 Boekelo 1:41:24 1:41:20
25 Remco van Dijk 1981 Enschede 1:42:32 1:42:10
26 Harmen Vaneker 1985 Iphitos 1:43:28 1:43:16
27 Niels te Pas 1996 Enschede 1:44:17 1:44:14
28 Huub Koster 1992 Oldenzaal 1:44:49 1:44:32
29 Jasper Ter Brugge 1982 Enschede 1:45:28 1:45:12
30 Harrie Jasper 1967 Sibculo 1:46:33 1:46:22
31 Wouter van Beek 1981 Almelo 1:47:29 1:47:24
32 Michel Lohr 1970 Enschede 1:48:12 1:48:10
33 Jan Schutte 1967 Sibculo 1:50:06 1:49:55
34 Cees van Reemst Enschede 1:50:29 1:50:11
35 Richard Mast 1974 Avanti-Wilskracht 1:50:58 1:50:52
36 Wilco van den Berg 1967 Maarssen 1:51:18 1:51:10
37 Koen Veldhuizen 1980 Enschede 1:51:22 1:51:02
38 Elmer Mulder 1983 Borne 1:53:03 1:52:50
39 José Sánchez Belando 1980 Enschede 1:54:47 1:54:38
40 Ed Eiling Enschede 1:55:36 1:55:16
41 Richard Volmbroek 1971 Hengelo Ov 1:56:39 1:56:26
42 Hans Sleeuwits 1948 Loopgroep Gemeente Enschede 2:00:02 1:59:48
43 Jan-Arjen Kuipers 1970 Haaksbergen 2:05:21 2:05:03
44 Leo Gollenbeek 1950 Enschede 2:08:34 2:08:13

HALVE MARATHON – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Brigit Landewe 1965 Boekelo 1:29:12 1:29:11
2 Gea Siekmans 1963 Enschede 1:41:36 1:41:34
3 Nathalie Lindeman 1971 Hengelo Ov 1:42:26 1:42:11
4 Deborah Wissink 1995 Hnegelo 1:44:16 1:44:14
5 Rianne Guichelaar 1983 Enschede 1:50:58 1:50:52
6 Lotte de Brouwer 1989 Apeldoorn 1:51:01 1:50:56
7 Willemijn van Straaten 1987 Lochem 1:55:22 1:55:08
8 Julien Schoonbrood 1992 Enschede 1:55:49 1:55:44
9 Oude Bennink 1970 Hengelo Ov 1:56:12 1:56:08
10 Lizet Heubach 1972 Enschede 1:58:41 1:58:25
11 Anny Vaneker 1957 Iphitos 1:58:56 1:58:44
12 Hanneke Besseler 1986 Utrecht 2:00:01 1:59:33
13 Petra Frisse 1973 Havixbeck 2:07:30 2:07:17

NORDIC WALKING – Mannen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jelle Bloemendaal 1951 TION 1:08:59 1:08:35
2 Ronald Aarts 1962 TION 1:09:00 1:08:38
3 Louis Tielens 1972 Enschede 1:18:35 1:18:09

NORDIC WALKING – Vrouwen

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lia Hedeman 1956 Enschede 1:09:50 1:09:27
2 Joke Roelofs 1951 TION 1:09:51 1:09:28
3 Sophie Masselink 1958 Enschede 1:13:28 1:13:00
4 Hillie Bijl 1951 TION 1:16:16 1:15:54
5 Marian Nobels 1950 TION 1:16:17 1:15:53
6 Ine Stokvis 1953 TION 1:16:19 1:15:56
7 Annemieke van der Meer 1976 TION 1:17:13 1:16:51
8 A Smit 1959 Enschede 1:18:16 1:17:51
9 Nicky Aarts 1964 TION 1:18:20 1:17:57
10 Elly Olthof 1954 TION 1:18:35 1:18:10
11 Hannie Wijnbergen 1947 TION 1:19:29 1:19:03
12 Marita Regtop 1952 TION 1:19:30 1:19:04
13 Marianne Ekkelboom 1949 Enschede 1:20:20 1:19:52
14 Brigitte Bruiss 1958 Enschede 1:22:35 1:22:07
15 Marijke Masselink 1986 Enschede 1:22:36 1:22:08
16 Ria Butterhoff-Broekhuis 1954 TION 1:26:35 1:26:10
17 Alide van der Horst 1955 TION 1:26:37 1:26:10
18 Wendy Husers 1982 Enschede 1:26:38 1:26:12
Svws-logo-280x100-3Asbreuk-logo-280x100-grijs
Runnersworld-logo-280x100-grijs